آریا جوان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

طراحی و احداث تصفیه‌خانه هزار مترمکعبی در منطقه ۱۳

آریا جوان - شهردار منطقه۱۳ از طراحی و احداث تصفیه خانه آب کانال منوچهری برای آبیاری فضای سبز با ظرفیت هزار متر مکعب توسط اداره محیط زیست منطقه خبر داد و گفت: این طرح هم اکنون در مرحله مطالعه و جانمایی است.

برگزاری مراسم تعزیه در بوستان نوفل لوشاتو

آریا جوان - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ از برنامه های اجرایی این منطقه در دهه دوم محرم در محله های ۲۰ گانه خبر داد و گفت: در این روزها محافل عزاداری سیدالشهدا (ع) در نقاط مختلف منطقه برگزار می شود .

افتتاح نخستین مدرسه اوتیسم در منطقه۱۴

آریا جوان - شهردار منطقه۱۴ از افتتاح نخستین مدرسه آموزشی اوتیسم با حضور مدیرکل و معاون وزیر آموزش و پرورش شهرتهران، معاون و مدیر سازمان دانش آموزان استثنایی کشور، مدیر آموزش و پرورش منطقه ۱۴ و جمعی از خیرین مدرسه ساز در دارالمومنین تهران خبر داد.

تخصیص هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت برای توسعه مترو

آریا جوان - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران از آماده شدن اوراق مشارکت برای خرید مترو و اتوبوس خبر داد و گفت: در مجموع در چهار ماه ابتدایی امسال ۵۸۰ میلیارد تومان به مترو اختصاص یافته است.

اینفوگرافیک | روایت درختان سبزی که محکوم به مرگ شدند

آریا جوان - از خیابان‌های تهران گرفته تا مناطقی از مشهد و کرج، چنارها به سرنوشت شومی دچار شده‌اند و قامت ایستاده آنها در برابر ملک‌ها نوساز دلیل کافی است تا متخلفان حکم به نابودی آنها بدهند.

بودجه سالیانه شهرداری تهران باید متناظر با برنامه چهارساله باشد

آریا جوان - رئیس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد: معمولا در پیوند برنامه و بودجه گسست وجود دارد و باید تلاش شود بودجه سالیانه شهرداری تهران متناظر با برنامه چهارساله تهیه و تدوین شود.

بازدید اعضای شورای شهر از بیمارستان کودکان حکیم

آریا جوان - مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران به همراه علیرضا نادعلی شهرستانکی عضو شورا و محمد جواد خسروی شهردار منطقه ۱۸ از بیمارستان کودکان حکیم، مرکز طبی کودکان ۲ منطقه ۱۸ شهرداری تهران، شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ بازدید کردند.

خودروهای پارک شده طعمه حریق شد

آریا جوان - جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‎‌نشانی ازضرورت وجود سیستم‌های اعلام اطفای حریق در ساختمان‌ها برای جلوگیری از حوادث و کاهش خسارت می‌گوید.

استقرار شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان در واحدهای مسکونی مجاز شد

آریا جوان - معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: شرکت ها و موسسات دانش بنیان براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی و ابلاغیه شهرداری تهران، با رعایت ضوابط و مقررات و به شرط عدم ایجاد مزاحمت برای همسایگان، مجاز به استقرار دفاتر خود در واحدهای مسکونی شدند.

برگزاری دوره آموزشی ویژه پیاده‌روی زائران اربعین حسینی(ع) در منطقه گردشگری عباس‌آباد

آریا جوان - دوره آموزشی دو روزه "موکب مواسات" ویژه پیاده روی اربعین حسینی(ع) در روزهای پنج شنبه ۲۰ و جمعه ۲۱ مرداد با هدف تامین مسائل بهداشتی موکب داران و زائران در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد با حضور داوطلبین برگزار شد.

جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر در یاورشهرها / ۳ برابر شدن شمار معتادان خیابانی

آریا جوان - راه اندازی ۶ یاور شهر با ظرفیتی بیش از ۲ هزار نفر ناشی از دغدغه مدیران شهر، نه تنها وجهه اجتماعی و چهره مخدوش شهر را ترمیم می‌کند، بلکه ظرفیت احیای جان و مال و روان معتادان متجاهر را نیز دربر دارد.

پروژه محور بلوار کاج به گل‌ها پس از ۶ سال بلاتکلیفی تکمیل می‌شود

آریا جوان - شهردار منطقه ۲۲ از آغاز فعالیت تکمیل پروژه محور بلوارکاج به گلها پس از ۶ سال بلاتکلیفی به همت سازمان مهندسی و عمران شهرداری تهران و مشارکت معاونت فنی و عمران شهرداری منطقه خبر داد.

دانشگاه الزهرا درختان کهنسال ده ونک را بدون مجوز شهرداری سر بُرید

آریا جوان - دانشگاه الزهرا در یک تخلف جدید بدون کسب مجوز از کمیسیون ماده ۷، چند درخت کهنسال را سربُرید، این درحالی است که به گفته مسوولان شهرداری طی سال های اخیر نیز ۱۱ درخت دیگر در این دانشگاه بدون کسب مجوز قطع شده بودند و هنوز دانشگاه جریمه این تخلف را پرداخت نکرده است.

قانون مدیریت جامع شهری از مهم‌ترین دستورالعمل‌های کمیسیون برنامه‌ریزی است

آریا جوان - دبیر مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران در چهل و ‌دومین نشست کمیسیون معاونین برنامه ریزی و سرمایه انسانی مجمع توضیحاتی را درباره پیگیری گزارش ها و مشکلات مربوط به مطالبات شهرداری از دولت ارائه کرد.

به تهرانی‌ها در قرچک و پیشوا زمین می‌دهیم

آریا جوان - مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: فردا مراسم تحویل زمین به یکی از کارگزاری‌های نهضت ملی مسکن را خواهیم داشت؛ همچنین به زودی تصمیم داریم علاوه بر شهرهای قبلی در پیشوا و قرچک نیز به صورت خودمالک، زمین در اختیار متقاضیان واجد شرایط قرار دهیم تا اقدام به ساخت مسکن کنند.

ایجاد دسترسی بلوار کاج به بزرگراه شهید همدانی؛ به زودی

آریا جوان - شهردار منطقه ۲۲ از تسریع در اجرای عملیات دسترسی بلوار کاج به بزرگراه شهید همدانی خبر داد و گفت: این فعالیت عمرانی به همت سازمان عمران شهرداری تهران و با همکاری معاونت فنی و عمران شهرداری منطقه در حال انجام است و تا چند ماه آینده مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

بررسی وضعیت میادین میوه و تره‌بار بر اساس پیام‌های شهروندی/بیشترین درخواست مردم از میادین چیست؟

آریا جوان - جانشین معاون خدمات شهری و محیط زیست سازمان بازرسی شهرداری تهران از بررسی وضعیت عملکردی ۲۹۴ میدان و بازار میوه و تره بار بر اساس پیام‌های شهروندان در سامانه مدیریت شهری و نظارت همگانی (۱۳۷+) خبر داد.

تکمیل ۶ ایستگاه مترو از خط ۶ در جنوب پایتخت تا ۱۴۰۲/ فاز نخست موزه صنعت تا سه ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد

آریا جوان - شهردار منطقه ۲۰ گفت: در خط ۶ متروی تهران در منطقه ۲۰ تا پایان سال ۱۴۰۲ حدود ۶ ایستگاه دیگر به بهره‌برداری خواهد رسید و با افتتاح ایستگاه ضلع شرقی حرم، مردم با فاصله کوتاه به صحن مطهر حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) دسترسی پیدا خواهند کرد.

۵ رام قطار مترو درحال اورهال هستند/تصمیم‌گیری برای قطارهای DC؛ به زودی

آریا جوان - مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از اتمام اورهال سه رام قطار ۹ واگنه در خط پنج مترو خبر داد و افزود: پنج دستگاه قطار در خطوط درون شهری مترو نیز درحال اورهال هستند.

چهل و دومین نشست کمیسیون معاونین برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران برگزار می‌شود

آریا جوان - چهل و دومین نشست کمیسیون معاونین برنامه ریزی و سرمایه انسانی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران به میزبانی شهرداری تهران برگزار می شود.

خدمات‌رسانی به عزاداران حسینی در موکب قدمگاه امامزاده صالح (ع)

آریا جوان - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک گفت: شهرداری منطقه یک با برپایی موکب پذیرایی و سلامت در روز تاسوعا و عاشورای حسینی در قدمگاه امامزاده صالح(ع) به ارائه خدمات به شهروندان و عزاداران حسینی پرداخت.

کاهش ۱۰درصدی مصرف انرژی در شهرداری تهران تا پایان برنامه پنج ساله سوم

آریا جوان - رئیس اداره مدیریت انرژی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با اعلام اینکه ساختمان های اداری یکی از بزرگترین منابع اتلاف انرژی به شمار می روند، گفت: شهرداری تهران علاوه بر کاهش ۱۰ درصدی مصرف انرژی تا پایان برنامه پنج ساله سوم (۱۴۰۲)، در نظر دارد یک رده، رتبه ساختمان‌های خود را بر اساس برچسب انرژی ساختمان‌ها، ارتقاء دهد.

خدمت‌رسانی به عزاداران حسینی در منطقه ۱۳

آریا جوان - شهردار منطقه ۱۳ گفت: با پایان یافتن دهه نخست محرم، ضمن اجرای ده ها ویژه برنامه فرهنگی و مذهبی، اطراف تکایا، حسینیه ها و مساجد محدوده منطقه ۱۳ پاکسازی و شستشو شد.

آخرین وضعیت تجمیع شماره‌های امدادی/ آیا ۱۱۰ هم ادغام می‌شود؟

آریا جوان - رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با تشریح آخرین وضعیت اجرای طرح تجمیع شماره‌های واحد امدادی در تهران، توضیحاتی را درباره ادغام شماره پلیس با این شماره‌های امدادی ارائه کرد.

کارکنان خدوم؛ راهبر مترو

آریا جوان - شهرداری تهران به واسطه مشاغل مختلف و به همت جمعی از نیروهای متخصص، خدمات خود را به شهروندان ارائه می‌دهد. در مجموعه «کارکنان خدوم» هر هفته سراغ یکی از این مشاغل می‌رویم.

رمپ جایگزین پله‌برقی‌های خراب می‌شود | ویژگی‌ رمپ‌های جدید چیست؟

آریا جوان - معاون هماهنگی امور مناطق سازمان زیباسازی شهر تهران درباره جمع‌آوری برخی پله‌برقی‌های تهران گفت: ۳۸ یونیت پله‌برقی‌ شهر خراب و بدون استفاده شده‌اند که قرار است پس از تایید کمیته تردد عابران پیاده، جمع آوری شده و قرار است جای آن رمپ بگذاریم.

سازمان بوستان‌ها و مناطق ۲۲ گانه زحمات زیادی برای نگهداشت درختان متحمل می‌شوند

آریا جوان - رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران گفت: سازمان بوستان‌ها و مناطق ۲۲ گانه شهرداری زحمات زیادی را در نگهداشت درختان متحمل می‌شوند، اما لازم است تا علت قطع و یا خشک شدن درختان به مردم اطلاع داده شود.

خانه‌های پلاک قرمز از معضلات منطقه۱۳ شهر تهران/ ۷۰۰ خانواده بی‌سرپرست در منطقه ساکن هستند

آریا جوان - عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: خانه‌های مجردی و پلاک قرمز از معضلاتی هستند که مردم منطقه ۱۳ با آن روبه‌رو هستند.

اهانت به قرآن مجید در آلمان دردآور است/پیشرفت‌های علمی حاصل به میدان آمدن جوانان است

آریا جوان - رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در زمانی که بوق و کرنای حمایت از حقوق بشر مطرح است در مقابل جنایات در فلسطین سکوت می‌شود اما ما اعلام می‌کنیم که پشتیبان مردم فلسطین هستیم.

خبرنگار؛ عنصر مهمی در دیپلماسی نرم

آریا جوان - در هفدهمین روز مرداد سال ۱۳۷۷ محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران به همراه تعدادی از اعضای کنسولگری ایران در مزار شریف أفغانستان به دست گروهک تروریستی طالبان به شهادت رسید، از این رو شورای فرهنگ عمومی، این روز را به عنوان روز خبرنگار در تقویم رسمی کشور ثبت کرده تا علاوه بر پاسداشت مقام شهید صارمی، تجلیلی از خبرنگاران به عمل آید.

خبرنگار؛ عنصری مهمی در دیپلماسی نرم

آریا جوان - در هفدهمین روز مرداد سال ۱۳۷۷ محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران به همراه تعدادی از اعضای کنسولگری ایران در مزار شریف أفغانستان به دست گروهک تروریستی طالبان به شهادت رسید، از این رو شورای فرهنگ عمومی، این روز را به عنوان روز خبرنگار در تقویم رسمی کشور ثبت کرده تا علاوه بر پاسداشت مقام شهید صارمی، تجلیلی از خبرنگاران به عمل آید.

برگزاری مراسم «روضه در صحرا» در گلزار شهدای بهشت زهرا(س)/استقرار ۲۰ ون برای انتقال رایگان شهروندان به قطعه شهدا

آریا جوان - اجتماع عزاداران حسینی(روضه در صحرا) هم زمان با تاسوعا و عاشورای امام حسین(ع) در قطعه ۴۰ گلزار شهدای بهشت حضرت زهرا(س) برگزار می‌شود.

اجرای چهارپایه‌ خوانی و روضه امام حسین(ع) مقابل منزل شهدای والامقام منطقه ۱۹

آریا جوان - سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ گفت: مراسم چهار پایه‌خوانی و قرائت روضه امام حسین(ع) در ایام ماه محرم الحرام مقابل منزل شهدای والامقام منطقه ۱۹ همراه با تکریم و تجلیل از خانواده های معزز شهدا انجام می شود.

برپایی ایستگاه‌های صلواتی در میادین بهارستان و خراسان/برگزاری مراسم تعزیه در سبزه‌میدان

آریا جوان - شهردار منطقه ۱۲ ضمن اعلام آماده‌باش و بسیج نیروهای شهرداری این منطقه برای پوشش هرچه‌بهتر عزاداری‌ها در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی، از اجرای ویژه‌برنامه‌هایی نظیر برگزاری تعزیه در سبزه‌میدان و مراسم خیمه‌سوزان در حسینیه کربلایی‌ها خبر داد.

ماساژ درمانی و انجام طب سوزنی ویژه کارکنان در مجتمع عروجیان بهشت زهرا(س)

آریا جوان - برای نخستین بار، دوره‌های ماساژ درمانی و طب سنتی با حضور متخصصین و جمعی از فعالین جهادی اربعین حسینی(ع) حوزه سلامت در مجتمع عروجیان سازمان بهشت حضرت زهرا(س) برگزار شد.

ساير مطالب

زندگی حسینی یعنی صداقت در همه امور

آماده‌سازی مصلی تهران به مناسبت برگزاری مراسم شیرخوارگان عاشورایی

ایمن‌سازی سقف کانال هدایت آب‌های سطحی شقایق در منطقه 19

رضایت عضو شورای اسلامی شهر تهران از عملکرد شهرداری منطقه 4

پیام فرمانده کل انتظامی به مناسبت روز خبرنگار

جزییات اقدامات جهادی سازمان مدیریت پسماند شهرداری پایتخت در مناطق سیل‌زده استان‌های تهران و یزد

واقعه جانسوز کربلا، نماد تمام عیار امر به معروف و نهی از منکر است

اهتزاز پرچم عزای حسینی بر فراز بام تهران

اتوبوس‌های باکیفیت جدید از نیمه دوم سال وارد پایتخت می‌شوند/ اورهال 1400 دستگاه اتوبوس؛ امسال

افزایش برنامه‌های فرهنگی در دریاچه شهدای خلیج‌فارس

مسابقه عکس "نگاه عزادار" در منطقه 11 برگزار می‌شود

اجرای ویژه‌برنامه «ده شب، ده شهید» در منطقه 10

مراسم عزاداری هیئت ریحانه النبی در امام زاده صالح(ع)

مراسم یادبود ارشا اقدسی

همکاری شهرداری و بنیاد رودکی برای بهره‌مندی مردم از خدمات فرهنگی و اجتماعی

اجرای "طرح دو دقیقه با یه دوست خوب" در منطقه 21 کلید خورد

تعطیلی میادین میوه و تره‌بار در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی

هوشمندسازی شهر منجر به کاهش فساد و افزایش درآمد می‌شود

برگزاری همایش بزرگ دوچرخه‌سواری خانوادگی در منطقه 15

بازگشت 90درصد پله‌های برقی به چرخه خدمت/ هر اقدامی در شهر انجام می‌دهیم، باید به مردم توضیح دهیم

آمادگی سازمان مدیریت بحران برای مقابله با مخاطرات سیل در پایتخت

پیگیری اتصال 5 بیمارستان به مترو/ طرح جامع پدافند غیرعامل آماده رونمایی است

کارت ضابطین ویژه قضایی پرسنل انتظامی یگان حفاظت شهرداری پایتخت اهدا شد

زندگی حسینی یعنی عزت‌طلبی

تفاهم‌نامه شهرداری تهران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

بارش باران رکورد تماس با سامانه 137 پلاس را شکاند/ثبت بیش از 13 هزار تماس در روز شنبه

جمع‌آوری 580 معتاد متجاهر از دره فرحزاد/تجهیز کارگاه برای احداث اکوپارک فرحزاد

تبدیل میدان آزادی به قطب برگزاری مراسم ملی و مذهبی پایتخت

برگزاری «سوگواره تکیه ملت» در ایام محرم و صفر

سازه حجمی عصر عاشورا رونمایی شد

آمار دقیقی از املاک شهرداری تهران وجود ندارد/تمامی املاک شهرداری دارای سند تک برگ می‌شوند

اورهال ناوگان، اولویت اصلی هیات مدیره جدید شرکت بهره‌برداری مترو

اتوبوسرانی هوشمند می‌شود

اینفوگرافیک | جزئیاتی درباره فعالیت اتوبوس‌های شب در تهران/ خطوط شلوغ اتوبوسرانی در شب‌های تهران کدامند؟

اجرای دستورالعمل‌های زیست محیطی و مدیریت پسماند در تکایا و ایستگاه‌های صلواتی منطقه 19

تکیه‌های قدیمی شهر جان‌گرفت

امضای تفاهم‌نامه ساخت 9 هزار واحد مسکونی جدید در تهران/مقدمات ساخت 50 هزار واحد مسکونی فراهم شد

بازار گل محلاتی کوچک‌تر می‌شود / بازگشایی پارک بسیج تا پایان مرداد / زیباسازی بخشی از بزرگراه امام علی (ع)

نظرات شورای ششمی‌ها در خصوص رویداد عطر سیب/ کیفیت نمایشگاه نسبت به سال‌های گذشته ارتقاء یافته است

احداث 26کیلومتر شبکه آب‌های سطحی در دست اقدام و اجرا/ برای تکمیل شبکه به دنبال جذب سرمایه‌گذار هستیم

رضایت اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران از عملکرد برج میلاد

لایروبی و رسوب‌برداری مستمر کانال‌ها و شبکه‌های اصلی منطقه 17

لزوم تأمین امنیت و آرامش شهروندان در بوستان‌ها با به‌کارگیری پتانسیل‌های منطقه 19

تهران بیش از 130 بازار زیان‌ده دارد/کاهش 600 درصدی زیان در شرکت ساماندهی صنایع مشاغل شهر

جشنواره گذر کودکی در بوستان طرشت برگزار شد

اجرای عملیات ریل‌برداری و شاسی‌گذاری حریم راه‌آهن تهران-اهواز

جداسازی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات از معاونت برنامه‌ریزی شهرداری تهران

واکسیناسیون شهروندان در 8 پایگاه بهداشت منطقه 9

از علت حاشیه‌سازی برای حرکت جهادی شهردار تهران در سیل اخیر تا تاکید بر جدایی اداره ایثارگران از رفاه

خزان زودرس‌چگونه به تهران رسید؟

ذخیره‌سازی 1.5 میلیون مترمکعبی آب باران در تهران

میزان بودجه اختصاص یافته به اربعین هنوز مشخص نشده است

بازدید اعضای شورای شهر از نمایشگاه نشان عاشقی

اولویت مدیریت شهری ارائه خدمات باکیفیت و مطلوب است

تزریق 3هزار دز واکسن یادآور کرونا در پایگاه‌های واکسیناسیون شهر سالم

رانش و فرونشست زمین در محدوده کوی دانشگاه امام حسین (ع) مهار شد

اعزام روزانه نیروهای خدمات شهری منطقه 19 به امامزاده داوود (ع)

پنجمین روز خدمات‌رسانی شهرداری منطقه 17 در منطقه سیل‌زده امامزاده داوود(ع)

ارائه گزارش درآمد و هزینه خردادماه شهرداری در جلسه آتی شورا

اجرای ویژه‌برنامه‌های فرهنگی در متروی تهران به مناسبت ایام محرم

اهتزاز پرچم حسینی و آغاز پویش نذر یاری در پایتخت

پایگاه‌های سیار تزریق واکسن دوباره به شهر برگشتند / تیم اورژانس برای تزریق دز یادآور به منزل افراد سالمند می‌رود

طرح توسعه و ساماندهی پیرامون حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) بازنگری می‌شود

افزایش ظرفیت اتوبوسرانی برای جابه‌جایی زائران اربعین/امسال تمامی اتوبوس‌های اربعین به سیستم سرمایشی مجهز می‌شوند

قوانینی برای زنده نگه داشتن درختان شهری | مجازات آسیب‌زنندگان به درختان در سایر کشورها چیست؟

اعزام نیرو و تجهیزات شهرداری تهران به مناطق سیل‌زده یزد

مترو تهران چقدر در برابر زلزله و سیل مقاوم است؟/سرانجام قرارداد 630 واگن مترو

مجوز شورا برای هزینه‌کردن شهرداری در اربعین

او «عاشق» است

برپایی ائتلاف بزرگ عاشوراییان و خیمه‌های زندگی حسینی در منطقه 13

قرارگاه مسکن برای منفعت مالی تشکیل نشده است/ آرامش جامعه؛ هدف اصلی مدیریت شهری در موضوع مسکن

لزوم تعیین تکلیف گود آذری

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین شهرداری تهران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

توجه به نوآوری منجر به حرکت شهر به سمت هوشمندسازی می‌شود

بررسی اساسنامه سازمان جدید فناوری‌های نوین در کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر

وزیر کشور مشخصا از شهرداری تهران مطالبه کرد که در سه منطقه سیل زده وارد عمل شود

آیین تکریم و معارفه مدیرعامل موسسه فناوران شهر برگزار شد

تکیه شهر؛ شهر و آیین محرم

تکیه شهر| آیین‌های محرم در شهر

تشکیل حساب واحد شرکت‌ها و سازمان‌های شهرداری برای اداره شهر با قیمت اصلی/ تمام منابع بر اساس سند مالی پرداخت خواهد شد

زندگی حسینی یعنی همیشه طرفدار حق بودن

نجات گربه از سیل

ایمن‌سازی معبر با رفع خطر از فرونشست زمین در منطقه 19

حمایت سازمان نوسازی از کسب و کارهای دانش بنیان

نیاز ویژه چهار منطقه تهران به راه‌اندازی مراکز انتقال خون/ 25 درصد خون کشور در تهران مصرف می‌شود

نمایشگاه «عطر سیب» امسال مردمی‌تر برگزار شد/ نوجوانان را درگیر مراسم عزاداری حسینی کنیم

آغاز عملیات اجرایی فاز نخست مرکز درمانی جاجرود در شرق پایتخت

شهرداری و سیل‌های فراوان

از جان باختن 32 نفر در سیل استان تهران تا اسکان کارتن‌خواب‌ها در روزهای سیل‌آسای پایتخت

خدمات‌رسانی شهرداری در نمایشگاه عطرسیب 300 درصد بیشتر از سال گذشته است

مسئولان تدابیر لازم را برای ترمیم آسیب‌های سیل بکار ببندند/ از حضور سریع مسئولان در مناطق سیل‌زده تشکر می‌کنم

از هشداردهی به موقع تا واکنش سریع در سیلاب

حوضچه آرامش عامل کاهش جریان سیلاب در رودخانه کن

آماده‌باش کامل پرسنل و عوامل خدمات شهری منطقه 17 در پی بارش‌های اخیر

پرچم عزای امام حسین(ع) در بوستان المهدی افراشته شد

شورای شهر از تثبیت جایگاه شغلی کارکنان فاوا حمایت می‌کند

حضور بیش از 500 نیروی شهرداری تهران تا بازگشت شرایط عادی در امامزاده داوود(ع)

راه‌اندازی مرکز آمار سازمان ورزش شهرداری تهران با هدف ایجاد شفافیت

لزوم رویدادسازی برای مردمی سازی فعالیت‌ها

حضور شهردار تهران در نقاط سیل‌زده