آریا جوان
تصاویر برتر مسابقه عکاس سال حیات وحش 2021
سه شنبه 30 شهريور 1400 - 14:18:52
آریا جوان - برای دیدن تعدادی از تصاویر برتر مسابقه عکاس سال حیات وحش 2021 (WPOTY) که برندگان نهایی آن در اواخر پاییز امسال اعلام خواهند شد، با زومیت همراه باشید.

تصاویر منتخب پنجاه و هفتمین مسابقه عکاس سال حیات وحش ( WPOTY ) که از بین بیش از 50 هزار عکس از 95 کشور مختلف جهان انتخاب شده‌اند، زیبایی و آسیب‌پذیری طبیعت و حیوانات را در زیستگاه طبیعی خود نشان می‌دهند. آن‌طور که از شواهد، تعداد و کیفیت عکس‌های شرکت‌کننده برمی‌آید، مسابقه امسال رقابتی‌ترین مسابقه در تاریخ برگزاری WPOTY است. تصاویر برنده اواخر پاییز اعلام خواهند شد. مسابقه و نمایشگاه WPOTY، پلتفرم جهانی موزه تاریخ طبیعی لندن برای عکاسان است. عکاسان در هر رده سنی و هر سطحی از عکاسی که قرار داشته باشند، می‌توانند برای ثبت و به اشتراک گذاشتن زیبایی جهان طبیعی در این رقابت شرکت کنند. هر تصویر ارسالی به‌صورت ناشناس و بر اساس خلاقیت، اصالت و برتری فنی آن توسط هیئت متخصصان صنعت بین‌المللی مورد قضاوت قرار می‌گیرد. دسته‌های مختلفی در این زمینه وجود دارد که شامل سن، مکان و موضوع می‌شود. مسابقه امسال با حمایت شرکت انرژی‌های تجدیدپذیر Ørsted و Seedlip برگزار شد. مقاله‌ی مرتبط:
عکس‌های برتر از چالش زندگی ماکرو
آثار ارسالی امسال طیف متنوعی از تصاویر منحصر‌به‌فرد از جمله سیاه‌گوشی که در حال بازگشت از یک فاجعه اکولوژیکی است و میگوهای ناروال در تلاش برای برقراری ارتباط در اعماق اقیانوس را شامل می‌شود. قبل از اعلام برندگان رسمی در ماه اکتبر، مجموعه خاصی از عکس‌های تقدیرشده و برتر منتشر شده است تا اهمیت گونه‌ها و تنوع زندگی روی زمین را به بینندگان یادآوری کند. در ادامه تعدادی از تصاویر منتخب داوران مسابقه عکاس سال حیات وحش 2021 را خواهیم دید.

آریا جوان

نام عکاس: بودیلینی د زویزا

آریا جوان

نام عکاس: املین دوپیو

آریا جوان

نام عکاس: گئورگه پوپا

آریا جوان

نام عکاس: جک ژی

آریا جوان

نام عکاس: جانی آرمسترانگ

آریا جوان

نام عکاس: لارا جکسون

آریا جوان

نام عکاس: راکش پولاپا

آریا جوان

نام عکاس: وی فو برندگان نهایی عصر سه‌شنبه، 12 اکتبر 2021 از طریق یک مراسم مجازی که از موزه تاریخ طبیعی لندن پخش خواهد شد، اعلام خواهند شد. *** امیدواریم از این قسمت شاتر لذت برده باشید. نظر شما درباره تصاویر برتر مسابقه عکاسی از حیات وحش 2021 چیست؟ کدام تصویر برایتان جالب‌تر بود؟

http://www.javanannews.ir/fa/News/726061/تصاویر-برتر-مسابقه-عکاس-سال-حیات-وحش-2021
بستن   چاپ