آریا جوان
زمان اعلام اسامی نهایی کاندیداهای انتخابات شوراها
شنبه 8 خرداد 1400 - 20:41:24
آریا جوان - ایسنا / رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان تهران گفت که اسامی کاندیداهای نهایی انتخابات شوراها 16 خرداد به وزارت کشور اعلام می شود.
احمد نادری در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه در حال حاضر بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراها در مرحله رسیدگی به شکایت داوطلبان احراز صلاحیت نشده در کلیه استان ها است، اظهار کرد: هیات مرکزی مشغول بررسی اعتراضات بوده که پیش بینی می شود به بخشی از شکایات پاسخ مثبت داده شود و افراد به گردونه رقابت برگردند.
وی با بیان اینکه کار هیات عالی نظارت بر استان تهران تمام شده است، گفت: البته هیات مرکزی نظارت اجازه اعمال ماده 63 را به هیات استان تهران داد که ما این کار را در برخی از پرونده ها انجام دادیم. بدین معنا که بر اساس استعلام نهادهای مسئول می توانیم نظرمان را درباره افراد تایید و یا رد شده تغییر دهیم. این اتفاق در موارد اندکی در استان تهران رخ داد.
نادری در پایان گفت که هیات مرکزی نظارت امروز نتیجه نهایی درباره رسیدگی به شکایات داوطلبان انتخابات شوراها را مشخص می کند. یک هفته زمان برای جمع بندی دارد و در نهایت 16 خرداد اسامی نهایی کاندیداهای انتخابات شوراها به وزارت کشور اعلام می شود.

http://www.javanannews.ir/fa/News/658937/زمان-اعلام-اسامی-نهایی-کاندیداهای-انتخابات-شوراها
بستن   چاپ