آریا جوان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: برای توسعه مفهوم فرهنگ‌ کار دانش‌بنیان باید فرهنگ سازی کرد

آریا جوان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از یک شرکت دانش‌بنیان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: برای گسترش فرهنگ کار باید فرهنگ‌سازی کرد و برای این منظور پویش کتابخوانی و تولید فیلم‌های کوتاه یک دقیقه‌ای توسط مخاطبان در دستور کار معاونت اجتماعی قرار دارد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: رسانه‌ها به ترویج فرهنگ کار در استان کرمانشاه کمک کنند

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه یکی از مهمترین مشکلات استان در بحث بیکاری و اشتغال را به تجربه مسئولان ذی‌ربط و اساتید دانشگاهی در مقوله فرهنگ کار عنوان کرد و از خبرنگاران و رسانه‌ها خواست برای فرهنگ‌سازی در خصوص ارتقای فرهنگ کار، تلاش کنند.

استقبال چشمگیر تعاونی‌های استان اصفهان از جشنواره تعاونی‌های برتر سال ۱۴۰۱

آریا جوان - نشست انتخاب تعاونی های برتر سال ۱۴۰۱با حضور اعضای کارگروه علمی - اجرایی راهبری برگزاری هفدهمین جشنواره تعاونی های برتر در محل اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان برگزار شد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی اصفهان: فولاد مبارکه قطب تولید صنعت فولاد کشور است

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در نشست هم اندیشی کارشناسان روابط کار استان اصفهان که با حضور مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، گفت: فولاد مبارکه قطب تولید صنعت فولاد کشور است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: باید رویکردهای تحولی در دولت و وزارتخانه برای مردم تبیین شود

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان بر اهمیت انجام برنامه های ترویجی به منظور تشریح و معرفی دلایل موفقیت تعاونی های برتر به مردم پس از پایان جشنواره تاکید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر در اولویت برنامه های بخش تعاون قرار دارد

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در خصوص مسکن مهر گفت: تکمیل و تحویل واحدهای باقیمانده در اولویت کاری ما قرار دارد و رسیدگی به تخلفات سال های گذشته به نوعی باشد که از سرعت تکمیل پروژه های باقیمانده کاسته نشود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: روابط عمومی ها باید از ظرفیت رسانه ها حداکثر استفاده را ببرند

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: با توجه به حجم بالای خدماتی که دستگاه های تابعه به مردم ارائه می‌دهند، بنابراین روابط عمومی ها باید ارتباط قوی و محکمی با رسانه ها به خصوص رسانه ملی و شبکه استانی یزد داشته باشند.

توسعه حجم مبادلات تجاری ایران و کشورهای آفریقایی در دستور کار است

آریا جوان - مدیرکل امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ظرفیت‌های کشورهای آفریقایی بستر مناسبی را برای توسعه تجارت، پیش‌ روی جمهوری اسلامی ایران قرار داده است.

میز خدمت جهادی در مناطق محروم اردبیل برگزار شد

آریا جوان - مردم منطقه محروم عنبران به صورت مستقیم و حضوری در قالب میز خدمت مسائل و مشکلات خود را با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در میان گذاشتند.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی لرستان تاکید کرد: عدالت در رسیدگی به مطالبات کارگر و کارفرما در مراجع حل اختلاف

آریا جوان - مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان به صدور آرای سازشی در مراجع حل اختلاف اشاره کرد و گفت: دادخواست‌های کارگر و کارفرما با عدالت رسیدگی شود .

۳۰ درصد از هدف‌گذاری اشتغال استان گیلان محقق شد

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: پیش‌بینی ایجاد اشتغال در سال ۱۴۰۱ توسط دستگاه‌های اجرایی استان ۳۰ هزار و ۹۰۴ نفر است که تاکنون ۹ هزار و ۴۶۵ نفر محقق شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: توسعه ورزش کارگری منجر به بهره وری در واحدهای تولیدی و تحرک کارگران می شود

آریا جوان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: با توسعه مجموعه های ورزشی و گسترش فرهنگ ورزش در بین کارگران بهره‌وری در واحدهای تولیدی و ایجاد تحرک در بین آنان می شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: رشته‌های صنایع دستی و مشاغل قدیمی و سنتی آموزش داده می‌شود

آریا جوان - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: آموزش رشته های صنایع دستی و مشاغل قدیمی و سنتی به عنوان یکی از مهم‌ترین برنامه های فنی و حرفه ای مطرح است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی: ضرورت استفاده حداکثری از ظرفیت های شورای هماهنگی در راستای هم افزایی و هم صدایی در تمامی حوزه ها

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه باید از تمامی ظرفیت های شورای هماهنگی در راستای هم افزایی و هم صدایی در تمامی حوزه ها استفاده کنیم، اظهار کرد: عملکرد حوزه های مختلف در مجموعه ادارات ضمن ارتقای سطح رضایتمندی مردم، رشد بالایی در توسعه خدمات و توسعه اشتغال در حوزه های خدمات، صنعت و بخش های دیگر برخوردار بوده است.

رفع چالش قراردادهای کارگری برای رونق تولید ضروری است

آریا جوان - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در مباحث مرتبط با تضمین امنیت شغلی و قراردادهای کار با اجماع نظر جامعه کارگری و کارفرمایی اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: سعی و تلاشمان برقراری عدالت در آرای صادره سخت و زیان آور است

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: رسیدگی به پرونده های مشاغل سخت و زیان آور یکی از خدماتی است که توسط این اداره کل به کارگران شریف استان ارائه می شود و مرکز بهداشت و اداره کل تامین اجتماعی نیز در این خدمت دخیل هستند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: تامین اجتماعی خدمات ارزنده ای به جامعه کارگری ارائه می کند

آریا جوان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: سازمان تامین اجتماعی استان در راستای حمایت از جامعه کارگری خدمات ارزنده ای ارائه کرده است .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: روحیه کار تیمی در شرکت تعاونی ها لازمه موفقیت آن است

آریا جوان - محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در بازدید از شرکت تعاونی کیمیا پژوهان صنعت سبز گفت: روحیه کار تیمی در شرکت تعاونی ها لازمه موفقیت آن است.

پیگیر خدمات‌رسانی به بازنشستگان هستیم/ از پیشنهادهای اصلاحی مدبرانه برای ارتقای وضع موجود صندوق‌های بازنشستگی استقبال می‌کنیم

آریا جوان - سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه پیگیر خدمات‌رسانی به بازنشستگان هستیم، گفت: از هرگونه پیشنهاد اصلاحی مدبرانه برای ارتقای وضع موجود صندوق‌های بازنشستگی استقبال می‌کنیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: فرهنگ ورزش در جامعه کارگری نیازمند تقویت است

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین با اشاره به اهمیت ورزش در جامعه کارگری گفت: ورزش کارگری یکی از مقوله های مهم در جامعه محسوب می شود. اهمیت دادن به این بخش می تواند در افزایش انسجام و همدلی کارگران در محیط کار نیز موثر باشد.

نمایشگاه آثار و دستاوردهای آموزشگاه های آزاد و تعاونی های آموزشی فنی و حرفه ای کردستان افتتاح شد

آریا جوان - در دومین روز از گرامیداشت هفته ملی کارآفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای، نمایشگاه آثار و دستاوردهای آموزشگاه های آزاد و تعاونی های آموزشی فنی و حرفه ای استان در خانه کرد سنندج با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت کار در کردستان و جمعی از مدیران ارشد استانی، افتتاح شد.

بازدید سرپرست وزارت رفاه از پالایشگاه نفت شازند همزمان با واگذاری سهام آن به سازمان تأمین اجتماعی

آریا جوان - «دکتر محمدهادی زاهدی‌وفا» سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان سفر استانی هیات دولت سیزدهم به استان مرکزی از بخش‌های مختلف پالایشگاه نفت امام‌خمینی(ره) شازند اراک بازدید کرد. با مصوبه اخیر هیات وزیران سهام اکثریت این پالایشگاه بابت پرداخت بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی واگذار شده است.

کردستان مستعد تشکیل تعاونی های دانش بنیان است

آریا جوان - مجمع عمومی و همایش اتحادیه شرکت های تعاونی اعتبار استان کردستان با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در محل سالن جلسات کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خبر داد: پرداخت ۵۳ میلیارد تومان تسهیلات به تعاونی‌های استان

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: ۵۳ میلیارد تومان تسهیلات تبصره ۱۸ و تفاهم‌نامه بانک توسعه تعاون امسال به تعاونی‌های استان پرداخت شده است.

رئیس قوه قضائیه: دستگاه قضا برای کمک به گسترش رفاه اجتماعی و رفع چالش‌های کار و تولید آمادگی دارد/ ابراز امیدواری سرپرست وزارت کار برای بهبود فضای کسب‌و‌کار در جامعه با همکاری هر ۳ قوه

آریا جوان - ​رئیس قوه قضائیه گفت: با همفکری مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای کمک به تثبیت و گسترش رفاه اجتماعی و رفع چالش‌های کار و تولید در کشور آمادگی کامل وجود دارد. ​

۲۳ طرح اشتغال زایی مددجویان بهزیستی زنجان افتتاح شد

آریا جوان - مدیر کل بهزیستی استان زنجان از افتتاح ۲۳ طرح اشتغال زایی در هفته بهزیستی در سراسر استان خبر داد و گفت: در سه ماهه اول سال جاری ۱۳۹ شغل و در سال گذشته ۶۷۵ برای مددجویان ایجاد شده است.

همزمان با دهه امامت و ولایت؛ رهایی دو زندانی کارگر در آستانه عید غدیر

آریا جوان - همزمان با دهه امامت و ولایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با همکاری مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران و انجمن صنفی کارفرمایان استان یزد شرایط آزادی دو کارگر زندانی غیر عمد را فراهم کرد.

فعالیت کاریابی‌ها در آذربایجان غربی رصد می شود

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی گفت: کارشناسان اشتغال ستاد و ادارات تابعه شهرستانی به دقت فعالیت کاریابی ها را نظارت و رصد می کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: طرح ضربتی بررسی مشکلات متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغالزا اجرایی شد

آریا جوان - مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان از اجرای طرح بررسی و رفع مشکلات متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغالزا از محل تبصره ۱۸ امروز در کل شهرستانهای استان خبر داد .

برند تعاون ایران در عرصه بین‌المللی تقویت می‌شود/ زمینه‌های ایجاد اتاق تعاون در روسیه فراهم شد

آریا جوان - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه سفر هیات ایرانی به کازان روسیه با تأکید بر توسعه تعاملات تجاری و اقتصادی بین‌المللی گفت: برند تعاون ایران در عرصه بین‌المللی تقویت می‌شود.

مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان البرز : تقویت تولید داخلی قطع وابستگی به خارج را در پی دارد

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز در بازدید از مجموعه تولیدی قطعات خودرویی همکار شرکت های تولیدی سایپا و ایران خودرو در ساوجبلاغ گفت: تقویت تولید داخلی قطع وابستگی به خارج را در پی دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: بهره‌مندی از ظرفیت‌های جهاددانشگاهی افزایش می‌یابد

آریا جوان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: با توجه به ظرفیت های جهاد دانشگاهی در حوزه های مختلف همکاری، تعامل و بهره مندی از این ظرفیت های در کار و تولید استان ضروری است و باید افزایش یابد .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: همه در مقوله ایجاد اشتغال مسئول هستند

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در دیدار با امام جمعه روانسر گفت: ایجاد اشتغال تنها وظیفه یک دستگاه خاص نیست، همه در مقوله ایجاد اشتغال مسئول هستند و باید برای تحقق اشتغال های پیش بینی شده، تلاش کنند.

ساماندهی تعاونی های مسکن در دستور کار اداره کل تعاون،کار و رفاه البرز

آریا جوان - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز در دیدار با علی حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد ، چهارباغ و طالقان در مجلس شورای اسلامی گفت: اداره کل تعاون،کار ورفاه استان در حوزه تعاون، ساماندهی تعاونی های مسکن به ویژه در ساوجبلاغ را در دستور کار خود قرار داده است.

انجام ۱۶۷۳ مورد بازرسی از کارگاه های استان خراسان جنوبی

آریا جوان - در سه ماهه سال جاری ۱۶۷۳ مورد بازرسی از کارگاه های مشمول ماده ۸۵ قانون کار صورت گرفته است . این بازرسی ها در قالب بازرسی های ادواری و موردی از کارگاه های مذکور انجام و در مجموع منجر به صدور ۱۵۶۷ مورد ابلاغیه رفع نقص گردیده است .

اطلاعات ۶۰۴۰ شاغل جدید در سامانه رصد سیستان و بلوچستان ثبت شد

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس اطلاعات وارد شده از سوی دستگاه های اجرایی، از ابتدای امسال تاکنون، اطلاعات شش هزار و ۴۰ شاغل جدید در سامانه رصد اشتغال به ثبت رسیده است.

تعداد مقرری بگیران بیمه بیکاری در استان اردبیل ۲۰ درصد کاهش یافت

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از کاهش نزدیک به ۲۰ درصدی تعداد مقرری بگیران بیمه بیکاری در سه ماه اول سال ۱۴۰۱ نسبت به مدت مشابه در سال قبل خبر داد.

ساير مطالب

مشارکت پتروشیمی‌های ماهشهر در اهدای 70 دستگاه لوازم سرمایشی

برآورد کاهش تا 90 درصدی هزینه‌های افزایش تولید نفت با احیای چاه‌های کم‌بازده

تولد دوباره چاه‌های پارس‌جنوبی با همکاری روس‌ها

درآمد 4 میلیارد دلاری صادرات گاز در سال 1401

ساخت پتروپالایشگاه‌های شهیدسلیمانی و جاسک در دستور کار است

قیمت سبد نفتی اوپک وارد کانال 110 دلار شد

تولید سالانه 550 تن محصول در واحد بودارکننده مجتمع پارس جنوبی

برگزاری نشست هم‌اندیشی شرکت گاز همدان با دانش‌بنیان‌ها

تثبیت قیمت نفت در بازارهای جهانی

اهتمام جدی وزارت نفت برای توسعه میدان‌های مشترک/ ارسال روزانه 314 میلیون مترمکعب سوخت معادل گاز به نیروگاه‌ها

برگزاری شانزدهمین نشست کمیسیون مشترک ایران و روسیه در فصل پاییز

قرارداد 7 میلیارد دلاری در بخش پتروپالایش‌ها به‌زودی امضا می‌شود

نشست مشترک وزیر نفت با اعضای کمیسیون انرژی مجلس برگزار شد

کاهش بیش از یک دلاری قیمت سبد نفتی اوپک

عرضه گاز روسیه به اروپا کمتر شد

صدور مجوز فعالیت دانش‌بنیان‌ها در منطقه ویژه پارس تسهیل می‌شود

راهکارهای پیشنهادی برای افزایش همکاری‌های نفتی تهران-مسکو

اختصاص گازبهای رایگان برای بیش از 900 هزار مشترک کمیته امداد و بهزیستی

تولید گاز ایران با همکاری روسیه 150 میلیون مترمکعب افزایش می‌یابد

بهره‌برداری طرح تعریض و بهسازی ورودی شهر بیدخون به همت منطقه ویژه پارس

اثربخشی دوره‌های آموزشی با جدیت دنبال می‌شود

تفاهم‌نامه 5 هزار میلیارد تومانی هلدینگ خلیج‌فارس برای توسعه صنایع پایین‌دستی

اروپا از تحریم‌ شرکت‌های روس کوتاه آمد

واحدهای پشتیبانی عملیات حفاری نقش محوری در تحقق کارکرد دکل‌ها دارند

تفاهم‌نامه با روس‌ها بن‌بست 10 ساله سرمایه‌گذاری در صنعت نفت را می‌شکند

هدف توسعه‌ سرمایه‌گذاری‌های صندوق نفت رشد خدمات به بازنشستگان است

دولت سیزدهم گام‌های مهمی در توسعه ارتباطات در بخش نفت برداشت

ارائه گزارش اقدام‌های پتروپارس و نفت و گاز پارس در کمیسیون انرژی مجلس

سرپرست روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران منصوب شد

روسیه افزایش صادرات گاز را به مجارستان بررسی می‌کند

نصب دوربین پلاک‌خوان در جایگاه‌های عرضه سوخت منطقه زاهدان

دو قطبی شدن راهبرد اقلیم و انرژی اتحادیه اروپا/ نگرانی از سهمیه‌بندی انرژی در زمستان

جذب 4500 اشتراک جدید گاز در استان کرمانشاه

تفاهم‌نامه شرکت ملی نفت ایران با گازپروم دستاوردی ستودنی است

معامله برد- برد ایران و روسیه با اجرای تفاهم‌نامه نفتی 40 میلیارد دلاری

پایداری شبکه گاز طبیعی در مناطق زلزله‌زده هرمزگان

نفت رشد اقتصادی کشورهای خلیج‌فارس را افزایش می‌دهد

تسریع در اجرای پروژه‌های گازرسانی به روستاهای دوردست سمنان

همکاری پالایشی ایران و ونزوئلا به فروش بیشتر نفت کمک می‌کند

تفاهم‌نامه 7 میلیارد دلاری توسعه یکپارچه میدان مشترک نفتی آزادگان

همکاری ایران با گازپروم برداشت ایران از میدان‌های نفت و گاز را افزایش می‌دهد

سرانه مصرف گاز در کشور چگونه است؟

سرپرست مدیریت توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران منصوب شد

گزیده‌های نفتی هفته

دعوت از سرمایه‌گذاران برای مشارکت در تکمیل زنجیره ارزش پتروشیمی

تداوم کاهش قیمت سبد نفتی اوپک

پتروشیمی دی آریا پلیمر خمین افتتاح شد

بازدید مدیران نفتی از کاوشگر دریایی خلیج‌فارس

نجات خدمه لنج‌باری از سوی دریانوردان شرکت ملی نفتکش

قیمت سبد نفتی اوپک کاهش یافت

تشریح جزئیات تفاهم‌نامه 40 میلیارد دلاری شرکت ملی نفت و گازپروم

پوتین با بدرقه وزیر نفت تهران را ترک کرد

آیین امضای تفاهم‌نامه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با شرکت‌های دانش‌بنیان

تأمین سوخت مورد نیاز کشور با وجود دما و مصرف بالای نیروگاه‌ها

همسو با شعار سال از توانمندی‌ شرکت‌های دانش‌بنیان استفاده خواهیم کرد

تازه‌ترین انتصاب‌های مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران

تفاوت آشکار تفاهم‌نامه اخیر همکاری ایران و روسیه با سایر تفاهم‌نامه‌ها

تفاوت آشکار تفاهم‌نامه اخیر همکاری ایران و روسیه با دیگر تفاهم‌نامه‌ها

جانمایی و استقرار 6 جایگاه سیار سوخت در منطقه ایلام

تولید روزانه حدود 1500 تن گوگرد در پالایشگاه گاز شهید هاشمی‌نژاد

آیین‌نامه اجرایی مربوط به رابطه مالی شرکت ملی نفت ایران و دولت ابلاغ شد

دبیر جایزه تعالی صنعت پتروشیمی منصوب شد

فصل جدیدی از مناسبات ایران و روسیه در حوزه انرژی آغاز شده است

تفاهم‌ها و قراردادهای بین ایران و روسیه در بخش نفت و گاز تا انتها پیگیری و عملیاتی شوند

امضای تفاهم‌نامه همکاری راهبردی بین شرکت ملی نفت ایران و شرکت گازپروم

تأسیسات تقویت فشار گاز نورآباد به خط لوله دهم سراسری گاز متصل شد

رئیس‌جمهوری روسیه وارد تهران شد

تولید نفت از حوضه پرمین در ماه اوت افزایش می‌یابد

پالایشگاه نفت کربلا امسال به بهره‌برداری می‌رسد

امکان همکاری نزدیک تهران و مسکو در حوزه‌ نفت، گاز و پتروشیمی فراهم است

شکست رهبری اقلیمی ایالات متحده/ شعار کافی نیست

رونمایی از 2 نوع تجهیزات «ساخت ایران» در صندوق‌ بازنشستگی نفت

اردوغان وارد تهران شد

روابط عمومی‌ها «انسان‌محوری» را جایگزین «تأسیسات‌محوری» کنند

ضرورت حفاظت از تأسیسات نفتی دریای خزر

ژاپن از سهام شرکت‌های خود در ساخالین-2 حمایت می‌کند

پتروشیمی‌های ماهشهر به تعهدهای خود در شورای راهبردی پایبند باشند

اختلال در عرضه گاز اروپا را با رکود اقتصادی روبه‌رو می‌کند

آغاز فعالیت‌های ورزشی زاگرس جنوبی پس از وقفه 3 ساله ناشی از کرونا

برنامه‌ها و اقدام‌های شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت بررسی شد

جهاد بزرگ و بی‌هیاهوی تأمین سوخت کشور

عملکرد طلایی دومین اوره‌ساز بزرگ کشور در بهار 1401

ناامیدی واشینگتن از افزایش سریع تولید نفت عربستان

هشدار مسکو درباره آشفتگی بازار نفت با اعمال سقف قیمتی

دوره آموزش متوازن‌سازی کار و زندگی بانوان شاغل برگزار شد

روند درمان همکار مصدوم مدیریت خدمات فنی حفاری رضایت‌بخش است

مشترکان می‌توانند گاز مازاد مصرفی خود را در بورس انرژی بفروشند

تحقق 100 درصدی اهداف در بزرگ‌ترین شرکت تولیدی نفت ایران

قدردانی اوجی از خدمات فعالان صنعت نفت بابت تأمین پایدار سوخت

مابه‌التفاوت کارمزد جایگاه‌داران را دولت می‌پردازد

گزیده‌های نفتی هفته

گام‌های عملی وزارت نفت در احیای دیپلماسی انرژی

اجرای پروژه‌های ورزشی در شهرستان مزداوند به همت نفت

تولید و صادرات محصولات جانبی پالایشگاه‌های پارس جنوبی افزایش می‌یابد

آیین امضای تفاهم‌نامه توسعه یکپارچه میدان مشترک نفتی آزادگان

توسعه یکپارچه میدان‌های مشترک، «هنگام»؛ فرصت‌ها و چالش‌ها

مدیران؛ پیشران تغییرات اخلاق سازمانی

اعتبارسنجی دو پیش‌فرض برای قضاوت شرکت‌های نفتی دولتی