آریا جوان

آخرين مطالب

گردشگری

قدم به جهنم سفید/ برگی از خاطرات یک کوه نورد

آریا جوان - توریسم آنلاین: روستای” خفر” در منطقه پادنای سمیرم بنا شده است.این روستا در دامنه بلند ترین قله دنا یعنی ” قاش مستان ” یا “بیژن سه ” آرمیده است ازاین رو آب و هوایی خوش دارد.

بیا بریم ون !/ روستای هزارساله کاشان

آریا جوان - توریسم آنلاین : آنهایی که اهل پرکردن جدول کلمات هستند بارها به این سوال که پاسخی دو حرفی دارد برخورده اند. درخت زبان گنجشک که پاسخش در جدول می شود «ون» بسیاری از آنها هم هرگز درخت ون از نزدیک ندیده اند. اما امروز من می خواهم مطلب جالبی درباره ون برایتان بگویم . با «توریسم آنلاین» باشید تا با بکرترین مقاصد گردشگری کشور آشنا شوید.

تهران‌نما؛ برج میلاد

آریا جوان - در پرونده «تهران‌نما» اماکن گردشگری و تفریحی تهران را معرفی می‌کنیم. این هفته به برج میلاد رفته‌ایم.

موزه آبگینه، گنجینه ادوار فرهنگی ایران

آریا جوان - عمارت پرهیاهوی قوام السلطنه سیاست‌مدار معروف دوره قاجار و پهلوی سال‎هاست به گنجینه‌ای از آثار شیشه‌ای و سفالینه مربوط به ادوار مختلف فرهنگی ایران تبدیل شده است؛ عمارت زیبا و منحصربفردی که سه دهه مکان زندگی و کار وی بود اما بعد از مرگ قوام السلطنه سرنوشت دیگری یافت تا درنهایت در سال ۱۳۵۵ پروژه تغییر کاربری و تبدیل آن به موزه آبگینه و سفالینه‌های ایران آغاز شد. طراحی این موزه به مهندسان ایرانی و طراحی ویترین‌ها و معماری داخلی به معمار و مهندس مشهور اتریشی « هانس هولاین» سپرده شد. هانس در طراحی موزه از آثار برجسته تاریخی ایران مانند کاخ تچر، ستون‌های تخت جمشید، قوس‌های صفوی و کعبه زرتشت الهام گرفت و با اینکه ویترین‌ها و فضای کلی موزه به‌صورت مدرن طراحی شده‌اند؛ اما این طراحی‏ ها به فضای کلی ساختمان که بنایی سنتی است آسیب نزده و در هماهنگی کامل با آن قرار دارد.

دروازه های تهران؛ میدان قزوین

آریا جوان - در زمان شاه تهماسب صفوی نخستین برج و باروی شهر تهران ساخته شد که دروازه قزوین در مدخل کنونی بازارچه قوام‌الدوله و شاهپور (وحدت اسلامی) واقع بود؛ با گسترش شهر تهران در زمان ناصرالدین شاه، برج و باروی شاه تهماسبی را خراب کرده و سپس شهر تهران را به تقلید از نقشه شهر پاریس به صورت هندسی یک هشت ضلعی نامتساوی‌الاضلاع گسترش دادند و ۱۲ دروازه در اطراف آن احداث کردند و دروازه قزوین در ورودی خیابان قزوین (میدان قزوین کنونی) ساخته شد.حالا و با هدف احیای دروازه‌های قدیمی شهر به صورت نمادین ،با توجه به اسناد تاریخی این دروازه با سازه‌ای بتونی و نمایی آجری در میدان قزوین تهران بنا شده‌ است.

ضرغامی: ما ملت آپلود بودیم و الان ملت دانلود شده‌ایم

آریا جوان - توریسم آنلاین : وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از مدیران پایگاه‌های میراث ملی و جهانی خواست که مجتهد درجه اول میراث فرهنگی باشند، صفحات مجازی داشته باشند و هر پایگاه تولید محتوای ارزشمندی داشته باشد. در حال حاضر وقتی می‌خواهم موضوعی را پیدا کنم، صفحات زیادی را می‌بینم که همه کپی شده است، هیچ محتوای جدید و متفاوتی تولید نمی‌شود، برای همین می‌گویم ما ملت آپلود بودیم و الان ملت دانلود شده‌ایم.

چالدران ؛ شهری که در آن بر سر روشن کردن کولر دعوا نیست!

آریا جوان - توریسم آنلاین : هیچ چیز در تابستان گرم به اندازه ی کولر حال آدم را خوب نمی کند و شوخی شوخی معروف است که پدرها در تابستان ها در بسیاری شهرها سر روشن کردن کولر داستان دارند! اما می دانستید در ایران شهری وجود دارد به نام چالدران که دعوا در آن فقط بر سر کنترل تلویزیون است چون مردم اصلا وسیله ای به نام کولر در خانه ندارند. می پرسید چرا؟ از بس شهرشان خنک است اصلا نیازی به این وسیله نیست!

قصرقند؛ بهشتی در دوردست های ایران

آریا جوان - توریسم آنلاین : شالیزارها، آبشارها، درختان میوه های گرمسیری، رودخانه پر آب کاجو و تمساح پوزه کوتاه شما را به یاد کجا می اندازد؟باورتان می شود این ها توصیف مقصدی است شگفت انگیز در استان سیستان و بلوچستان به نام قصر قند!

سفر به کربلا ارزان شد/ جزییات تورهای ۳ میلیون تومانی

آریا جوان - توریسم آنلاین : سفر به کربلا یکی از آرزوهای ایرانیان است که از دیرباز اردادت و عشق خاصی به امام حسین (ع) و خاندانش دارند اما تهیه هزینه سفربرای بسیاری از آرزومندان زیارت کربلا دشوار است.

برگی از خاطرات گردشگران خارجی از مراسم عاشورا در ایران

آریا جوان - توریسم آنلاین : هر ساله برگزاری مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی در شهرهای مذهبی کشور مانند یزد، با حضور گردشگران خارجی همراه است. این روند طی سال‌های اخیر بیشتر شده و گردشگران از خاطرات خود درخصوص تاثیر حضورشان در مراسم عزای حسین می‌گویند.

برگی از خاطرات گردشگران خارجی از مراسم عاشورا در ایران

آریا جوان - توریسم آنلاین : هر ساله برگزاری مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی در شهرهای مذهبی کشور مانند یزد، با حضور گردشگران خارجی همراه است. این روند طی سال‌های اخیر بیشتر شده و گردشگران از خاطرات خود درخصوص تاثیر حضورشان در مراسم عزای حسین می‌گویند.

ظهر عـاشورا در تکیه حصاربوعلی

آریا جوان - داستان از آنجایی آغاز شد که «بوعلی سینا» برای مداوای «همایون» دوسال در حصار آن زیست تا نام «حصار همایونی» برای همیشه به «حصار بوعلی» تغییر یابد؛ ..

هزینه حمل و نقل در جام جهانی رایگان شد!

آریا جوان - فارس / دولت قطر خدمت ویژه ای برای تماشاگران مسابقات جام جهانی تدارک دید. مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از تاریخ ۲۹ آبان ...

صعودبه دماوندتا پایان مرداد ممنوع شد

آریا جوان - توریسم آنلاین : با توجه به شرایط نامناسب آب و هوایی و ریزش سنگ در ارتفاعات دماوند، فدراسیون کوهنوردی از کوهنوردان خواسته تا پایان مرداد به قله صعود نکنند.

محرم در «طهران»

آریا جوان - تکیه های تهران را به ۳دسته می توان تقسیم کرد؛ تکیه های صنفی، تکیه های اقوام و تکیه های محلی.در اسناد معتبر ذکر شده وقتی «طهران» ۵محله داشته، بیش از ۵۰ تکیه متفاوت داشته که امروزه تعدادی از آنها باقی مانده است. در این گزارش چهار تکیه؛ «سادات اخوی»، «رضاقلی خان هدایت»، «کربلایی ها» و « مسجد اردبیلی ها» به تصویر کشده شده است.

این خانه دور است!

آریا جوان - توریسم آنلاین : طی سال‌های گذشته همواره تلاش شده تا این خانه‌های مسافر ساماندهی شود و در مواردی اندک هم این اتفاق افتاده است اما در بسیاری موارد یا شاید بهتر گفت در عمده موارد این امکان وجود ندارد و آمار این مراکز غیرمجاز در شهر مشهد بیش از ۴ هزار واحد تخمین زده می‌شود.

گردش در قلعه حاجی خان اسفندآباد ابرکوه

آریا جوان - توریسم آنلاین : ایران عزیز ما تا دلتان بخواهد جاذبه گردشگری دارد .جاذبه هایی که بسیاری ناشناخته اند و در صورتی که به آنها رسیدگی شود و پای گردشگر به آنجا باز شود می تواند اقتصاد یک منطقه را دگرگون کند.قلعه حاجی خان اسفندآباد ابرکوه یکی از همین بی شمار ناشناخته هاست.

بازدید نوه نلسون ماندلا از جماران

آریا جوان - جماران / «زوولیولیله ماندلا»، نوه «نلسون ماندلا» رهبر فقید ضد آپارتاید آفریقای جنوبی که یکی از نمایندگان پارلمان این ...

عکس یادگاری با شاپور یکم!

آریا جوان - توریسم آنلاین : فارس ایستگاه تاریخ است و گوشه گوشه آن رنگ و بوی از ایران کهن به چشم می خورد. کازرون از شهرهای بزرگ استان فارس نیز از این قاعده مستثنی نیست. این شهر که از مهمترین پایتخت های ساسانیان بوده غاری دارد به غار شاپور. مجسمه شاپور یکم در دهانه این غار قرار دارد.

لوله داربستی و انواع  آن را بشناسیم

آریا جوان - لوله داربستی لوله داربست در ساختمان سازی کاربرد زیادی دارد و اکثراً به عنوان داربست از آن استفاده می گردد.

لالان ؛ بهشتی در حوالی تهران

آریا جوان - توریسم آنلاین : تا حالا اسم لالان را شنیده بودید؟اگر اهل طبیعتگردی هستید و دنبال مقصدی جذاب می گردید لالون یا لالان همان بهشت گمشده شماست.

گلگشت در موزه آوا و نواها شیراز

آریا جوان - توریسم آنلاین: منزل تاریخی منطقی‌نژاد اولین موزه موسیقی است که در فارس افتتاح شده است در موزه آواها و نواها ، بیوگرافی هر هنرمند بزرگ موسیقی با عکس و یک نمونه صوتی از کارهای وی به مخاطب و بازدیدکنندگان ، جهانگردان ارائه می شود همچنین نکته جالب توجه اینکه از هنرمندان بزرگ جهان غرب نیز از باروک تا مدرنیسم هر کدام تصویر و صدا گردآوری شده است .

قدرتمندترین گذرنامه های جهان معرفی شدند

آریا جوان - توریسم آنلاین : بر اساس گزارش سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ هنلی، ژاپن بار دیگر قدرتمندترین گذرنامه های جهان را در اختیار دارد که امکان دسترسی بدون ویزا به ۱۹۳ کشور را فراهم می کند.این رتبه بندی نشان می دهد که دارندگان گذرنامه می توانند بدون ویزا وارد اکثر کشورها شوند.

۹۵ درصد دریاچه ارومیه خشک شد/ عکس

آریا جوان - دریاچه ارومیه دومین دریاچه بزرگ شور جهان است که در سال‌ها اخیر با مشکل کاهش سطح آب و خشکسالی روبرو شده است که در نتیجه ...

طبیعت بکر "زید" در ایلام

آریا جوان - مشرق / دره زید در ۲۵ کیلومتری دره شهر و ۱۰۵ کیلومتری استان ایلام قراردارد.

سلام پایتخت لواشک !+ تصویر

آریا جوان - توریسم آنلاین : ما را ببخشید به خاطر این مطلب! اما چه کنیم که امروز زده به سرمان که از آلو و لواشک برایتان بگوییم و دهانتان را آب بیاندازیم!

میامی مشهد

آریا جوان - مشهد شهری توریستی، زیارتی و سیاحتی که هر ساله میزبان زائران و گردشگران زیادی می باشد، در هرگوشه از مشهد که نگاه کنید جاهای دیدنی زیادی به چشم می خورد، از اماکن مقدس گرفته تا خانه های تاریخی به جا مانده از گذشته گان، تا مساجد تاریخی، موزه ها و جاذبه های دیدنی تفریحی و طبیعی که طرفداران زیادی را به خود جذب می کند.

چند و چون سفر به مقصد دریاچه چورت

آریا جوان - توریسم آنلاین : دریاچه چورت یکی از جاذبه‌های گردشگری استان مازندران است که یکی از بهترین مقصد‌ها برای تور‌های گردشگری به شمار می‌رود. دریاچه چورت با آنکه وسعت کمی دارد، اما همانند آینه‌ای تمام قد عمل می‌کند و تمام تصویر طبیعت پیرامون خود را منعکس می‌کند.

ایرانی ها برای سفر بدون ویزا به آفریقا آماده باشند+ قیمت تور

آریا جوان - توریسم آنلاین : معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه با اعلام امکان سفر بدون ویزا به آفریقابرای ایرانی ها گفت: چند کشور آسیایی و آفریقایی ثروتمند در چند هفته آینده برای مدت دو الی سه هفته ویزا برای ایرانیان بر می‌دارند. این کشورها ،کشورهای آفریقایی پولدار هستند که قدرت خرید بالایی دارند و قرار است تیم هایی از این کشورها در این ارتباط به ایران سفر کنند.

چین و قشنگیاش

آریا جوان - آخرین خبر / چین و قشنگیاش

پارک شهر تهران

آریا جوان - تهران کلان شهری که پایتخت کشورمان ایران است، این شهر جزو پنج مقصد گردشگری در ایران به شمار می آید. جاذبه های مدرن و تاریخی در این شهر در کنار هم جذابیت گردشگری را در تهران دو چندان کرده است. از این رو این شهر یکی از مقاصد گردشگری پر گردشگر به حساب می آید.

بشنوید از رستوران هفت‌کچلون و صاحبان لوطی آن

آریا جوان - توریسم آنلاین : رستوران‌شان را هم برادران عباسی نامیدند، اما باز عامه از نام رستوران هفت‌کچلون استفاده می‌کردند که همچنان فعال و زبانزد مردم تهران است و از آن به عنوان یکی از رستوران‌های تاریخی و از گذشته پابرجا مانده تاریخ یاد می‌شود.

قصه جالب پیروزی« شیرین » بر سلطان محمود غزنوی

آریا جوان - توریسم آنلاین : شیرین در جواب نامه سلطان محمود نوشت: ‌«اگر بر ری پیروز شوی همه خواهند گفت پادشاه غزنویان زنی را شکست داده است و اگر در این جنگ شکست بخوری در تاریخ ثبت می‌شود که تو از یک زن شکست خورده‌ای.» این نامه باعث هوشیاری سلطان محمود شد و او را از حمله به ری بازداشت و تا خاتون زنده بود، ری از حمله غزنویان در امان ماند.

گردشگران نگارستان ایران چه سوغات می برند؟

آریا جوان - توریسم آنلاین : استان گلستان نگارستان ایران است . سرزمینی غنی از جاذبه های گردشگری و میراث ملموس و ناملموس. از این رو یکی از محبوب‌ترین مقاصد ایرانگردی برای گردشگران خارجی و داخلی است .گلستان به مدد مردمان سختکوش و هنرمندش سوغات و صنایع دستی منحصر‌به‌فردی دارد.

ببینید : دسته گل هایی که در مرمت گنبدهای مسجد شیخ‌لطف‌الله و مدرسه چهارباغ اصفهان به آب دادند

آریا جوان - توریسم آنلاین : تصاویری از گنبدهای “مسجد شیخ‌لطف‌الله” و “مسجد جامع‌عباسی” و “مدرسه چهارباغ” را قناس، که کج و با اختلاف رنگی مرمت شدند را ببینید.

اندوه مردم شیلی از درگذشت جهانگرد معروف ایرانی

آریا جوان - توریسم آنلاین : بازتاب درگذشت عبدالله امیدوار در بین کاربران شیلیایی قابل مقایسه با ایرانی‌ها نیست. آنها گفتند او نماد سینمای شیلی و چهره‌ای برجسته برای هنر این کشور بوده است. هنوز که دارم این کلمه‌ها را می‌نویسم آنها مطالب تازه‌تری منتشر می‌کنند و می‌گویند آغوش عبدالله بردارانه به رویشان گشوده شده بود.

چشمه ای در لرستان که وقت و ساعت می شناسد!

آریا جوان - توریسم آنلاین : چشمه «وقت ساعت » گوشه‌ای از اعجاز خداوند در دل کوه، چشمه‌ای که در گذشته حکم ساعت و محاسبه‌کننده زمان را برای بومیان داشت.

بزرگترین آب‌انبار ایران در گراش استان فارس قراردارد نه در قزوین

آریا جوان - توریسم آنلاین : آب‌انبار بزرگ و تاریخی ایران را به اشتباه آب‌انبار سردار بزرگ قزوین می‌دانند، در حالی که دو آب‌انبار بسیار بزرگ‌تر از آن در جنوب ایران وجود دارد: برکه گنج‌البحر (در زبان محل کَل) در شهر گراش استان فارس، و برکه دریادولت در بندر کنگ استان هرمزگان.

ببینید : جشنواره ملی اقوام ایرانی در شیراز

آریا جوان - توریسم آنلاین : این روزها به مناسبت دهه امامت و ولایت در شیراز جشنواره ملی اقوام ایرانی برپاست. استان‌های فارس، خوزستان، لرستان، سیستان و بلوچستان، کردستان، آذربایجان شرقی، گلستان و خراسان جنوبی در محور حافظیه(چهارراه ادبیات تا چهارراه حافظیه) با دست بافته ها ، سوغات ،موسیقی و رقص های محلی میزبان علاقمندان هستند. این جشنواره از ۲۲ تیرماه آغاز شده و ۱۰ روز ادامه دارد.

تکرار نوستالژی ایران و ژاپن با گردشگری

آریا جوان - توریسم آنلاین : ژاپنی‌ها ایران را نمی‌شناسند و با داشته‌های کهن وفرهنگی ما آشنا نیستند. شاید حضور ایران در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری جاتا در ژاپن نیز یکی از راه‌های توسعه گردشگری ایران و ژاپن باشد چنانکه گفته می‌شود پاویون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری جاتا ژاپن که از ۳۱ شهریور تا ۳ مهرماه ۱۴۰۱ در توکیو ژاپن برگزار می‌شود، برپا خواهد شد.

ساير مطالب

رئیس جامعه هتلداران ایران: “جانا” قفل توسعه گردشگری است

مسیر رویاییِ قطار سوادکوه در شیرگاه

مصائب دنباله دار گنبد مسجد شیخ لطف‌الله

فعال گردشگری: بدعت دو نرخی‌سازی خدمات گردشگری را موزه‌ها انداختند

چرا پروژه تبلیغات گردشگری هدی رستمی همه را عصبانی کرده است؟

خروج روسیه از سازمان جهانی گردشگری

توضیح پایگاه میراث تاریخی شیراز درباره ماجرای فرونشست مسجد وکیل

خطر ریزش این‌بار بیخ گوش مسجد وکیل شیراز

هجوم مرگبار یک خودرو به دل جمعیت در منطقه گردشگری آلمان /  یک نفر کشته وبیش از ده نفر مجروح شدند

ورود شناورهای کروز به ناوگان گردشگری کشور

اسپانیامحدودیت های کرونایی را برای گردشگران اروپایی لغو کرد

لغو روادید برای 2 هزار زائر ایرانی عتبات عالیات در هر روز

دماوند چه کشید از دست این 4000 نفر!

چالش های گردشگری هنری در ایران

درآمد غارعلیصدر ؛77 روز 13 میلیاردتومان

لاتون ؛ بلند بالای جنگل های گیلان

شبی بالای 2 هزار نفر برای تماشای تعزیه به ده‌زیار می آیند

هزینه تور 3 روزه به چابهار

نقص فنی و مصدومیت مسافران پرواز مشهد- اصفهان

همدان برای تعطیلات همه چیز دارد به جز هتل کافی

مدیرعامل منطقه آزاد ارس : امکانات گردشگری در شأن مردم نیست

خبر مهم برای زائران حجی که « واکسن برکت» زده‌اند

سرانجام نام ترکیه تغییر کرد

خزر گردشگران بی احتیاط را می بلعد

بعضی ها واقعا به جهنم دره می روند!

معضل سرویس‌های بهداشتی همچنان گریبانگیر گردشگری

افزایش دوبرابری نرخ هتلهای مشهد برای دهه کرامت

نرخ هتل‌های ایران به شبی 200 یورو رسید

ترکیه دجله را خشکاند ؛ شهر 3400 ساله عراق نمایان شد!

پیشنهاد بسته های سفر ارزان و مطلوب برای بیماران ام اس

درس هایی که مدیران گردشگری مکزیک از رکود دوران کرونا آموختند

جاده های شلوغ تعطیلات نیمه خرداد معلوم شد

در کافی شاپ سرتان را بالا بگیرید و سفارش دهید!

در ونایی نان در خیارشور است!

دلیل توقف تور گردشگری اسالم – خلخال در قزوین چه بود؟

آداب و رسوم عجیب و غریب روستای آدم کوچولوها

ببینید : تصویر امپراتوری ایران باستان بر روی برند لاکچری سوئیسی

سالی سخت پیش روی برج ایفل

طراحی مجتمع مسکونی با رویکرد معماری سازگار با اقلیم در فیلیپین

گردشگری کشاورزی؛ ایده جدید درآمدزایی کشاورزان کوچا

گیلانه دلربای صحنه کرمانشاه

سفر برویم که چه بشود؟

پیش به سوی دودکش جن و دریاچه پری / سفر به سرزمین عجایب ایران + تصاویر

کسانی که عاشق ایران هستند این بیانیه را بخوانند/ یک دعوت همگانی

حذف ویزای عراق برای زائران اربعین

غار "کتله خور" زنجان در عمق 1500 متری

شیراز، محل برگزاری مجمع‌عمومی شورای جهانی صنایع‌دستی در سال آینده شد

پیشنهادات رییس ایکوم برای ایرانی شدن کتاب دبستانی ها

روز جهانی چای/ 8 چای خوش طعم و پرطرفدار ازسراسر جهان + تصاویر

بزرگ‌ ترین چرخ و فلک ایران جاذبه جدید بوشهر

درباره حمام تاریخی فین + تصاویر

مرمت جنجالی گنبد مسجد امام(ره) اصفهان در ایستگاه پایانی

فندقلوی نمین در تدارک جشنواره بابونه + تصاویر

لوح ثبت جهانی هورامان/اورامانات رونمایی می شود

جشن ماها شیوراتری چیست و چگونه برگزار می شود؟

ببینید: جشنواره ای با عطر خوش چای املش

شکوه زاگرس و آبشار تخت سلیمان/ به تماشای آن جا که تخت سلیمان رود بر آب

بوم گردی با زمزمه اشعار شاهنامه در «خفر»

سفر به دالاهو ؛ دره شگفت انگیز آهوها و عقاب ها +(تصاویر)

تور باتومی و تفلیس زیر 5 میلیون تومان

جاذبه قند پارسی

گذرنامه را گم نکنید که المثنی گرفتن آن آسان نیست

ببینید: گذشت و مهربانی پرنده کوچک با هم نوع خود!

یاشاسین تبریز ؛ یاشاسین ایتالیا

ماجرای کشتی کروز فرانسوی در بندر بوشهر چیست؟

چشم ایران به بازار 450 میلیون نفری گردشگران کشورهای عضو اکو

دشت سوسن کجاست و چطور برویم ؟+(تصاویر و هزینه تور)

مصائب ریز و درشت شهروندان کیش

ببینید: گران ترین لباس محلی ایران بر تن قوم بلوچ

هدیه خاص هنرمند آلمانی به شیرازی ها

بقعه شیخ شهاب‌الدین اهری جهانی می شود+ (تصاویر + معرفی کامل)

وزیرگردشگری به جای بازدید از کارخانه بیسکویت سازی و گپ و گفت با کشاورزان به داد گردشگری فارس برسد

«ایران » پسرزا از آب درآمد

فردا مراسم آیینی کومسای در هورامان برگزار می‌شود

یکی ازتوله یوزپلنگ های “ایران” تلف شد

مزایای بلیت بیزینس کلاس

هتل برویم یا هتل آپارتمان ؟

‍‍‍ شیراز جای سوزن انداختن نیست / هدایت مسافران به دیگر شهرستان های فارس

واقعیت های عجیب درباره رو شدن شخصیت آدم ها در سفر!

آغوش باز میلیون ها شاخه گل محمدی به روی گردشگران میمند+(تصاویر)

ردپای زنان قاجاری در محله‌های تهران ؛ از منیریه تا مهرآباد

مسافران به این شماره زنگ بزنند : در صورت مواجهه با تخلف تاسیسات گردشگری

حال ناخوش مقبره خاتون  + فیلم مستند زندگی ابش خاتون تنها فروانروای زن فارس

قیمت تور زمینی تبریز ، کوهرنگ و اورامانات در اردیبهشت

قابل توجه مسافران عید فطر : تردد در کدام جاده های کشور ممنوع است ؟

پاره تنم،  وطنم خلیج فارس

یک رویداد خوشمزه دربرج میلاد

وقتی دختر شاه پریان چله نشین می شود

مسافران بدانند/ باران و رعد و برق و تگرگ برای کدام استان هاست؟

تصاویر دیدنی از طبیعت شگفت‌انگیز نیوزیلند

هتلی پنج ستاره در بیابان نامیبیا آفریقا/ ویدئو

مسافران تعطیلات عید فطر توجه کنند: تکمیل ظرفیت مراکز اقامتی شیراز و چند شهر دیگر

گردشگری غذا پای سفره پر روزی رمضان

نقش بناهای تاریخی بر چهره بازیگران زن ایرانی

گلدره، زندگی عشایری بیخ گوش پایتخت

احداث کارخانه پتروشیمی در میانکاله متوقف نشده!+(عکس)

دربه دری کلاه قرمزی و خاله قورباغه و درخواست کمک مرضیه برومند

شیرین کامی در شهر هواداران تراختور / جشنواره قرابیه، شیرینی و شکلات در تبریز

بهترین اپیلیکیشن های مسیریابی در سفر

پشت پرده فسخ قرارداد واگذاری 3 طرح بزرگ گردشگری درکهگیلویه و بویراحمد