آریا جوان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: روند پرداخت تسهیلات به مشاغل خانگی در استان لرستان تسریع شود

آریا جوان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: بانکهای عامل روند پرداخت به متقاضیان حوزه مشاغل خانگی را تسریع کنند .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تمام تلاش خود را برای حل مشکلات مردم به کار خواهیم گرفت

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان با حضور در محل سامانه الکترونیکی ارتباط مردم با دولت "سامد"، از طریق تلفن با مردم استان گفت وگو و درخواست ها و مشکلات آنان را در زمینه یارانه معیشتی، تعاون، روابط کار، اشتغال و رفاه اجتماعی، مورد بررسی قرار داد.

پاسخگویی مستقیم مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم به پرسش‌های یارانه‌ای مردم

آریا جوان - وحید وزیری‌راد مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم؛ در محل این اداره کل پاسخگوی پرسش‌‎های مراجعه‌کنندگان به صورت مستقیم و بدون واسطه بود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: توجه و احیای صنایع راکد گامی موثر در ایجاد اشتغال است

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با بیان این که توجه و احیای صنایع راکد گامی موثر در ایجاد اشتغال است، گفت: توجه به توان داخلی و صیانت از نیروی کار از شاخص های ویژه دولت سیزدهم است .

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان: بالندگی و توسعه در گرو همدلی میان کارگر و کارفرماست

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان ، همدلی میان کارگر و کارفرما را موجب توسعه و بالندگی و ایجاد فضای آرام و با نشاط در مجموعه کار و تولید دانست.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: پرداخت ۴۰ میلیارد تومان تسهیلات در حوزه مشاغل خانگی استان یزد در سال گذشته

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: در سال گذشته قریب به ۴۰ میلیارد تومان تسهیلات به متقاضیان حوزه مشاغل خانگی پرداخت شده است.

بازدید دکتر مخبر و دکتر عبدالملکی از سامانه تلفنی رسیدگی به شکایات و سوالات مردمی در اجرای طرح «مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها

آریا جوان - معاون اول رئیس جمهور و وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی بعدازظهر امروز (جمعه) با حضور در موسسه نیکوکاری رعد الغدیر از بخش های مختلف سامانه تلفنی ۶۳۶۹ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در این مرکز به منظور رسیدگی به شکایات و سوالات مردمی در اجرای طرح «مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها» مستقر است، بازدید کردند.

گفت‌وگوی زنده مشترک معاون رفاه اجتماعی و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت مردم درباره یارانه ها

آریا جوان - معاون رفاه اجتماعی و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در زمینه پاسخ به ابهامات خانوارها در زمینه پرداخت یارانه ها با مردم گفت و گو می کنند.

مدیرکل امور اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جشنواره امتنان استان البرز: بستر برای ایجاد تحول در بخش تولید کشور فراهم است

آریا جوان - مدیرکل امور اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بسترسازی برای ایجاد تحول در بخش تولید کشور با حمایت دولت سیزدهم و همت والای فعالان عرصه تولید خبر داد.

کارگران در صف مقدم مقابله با سیاست دشمن برای از کار انداختن تولید کشور ایستادند

آریا جوان - رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از کارگران سراسر کشور فرمودند: کارگران در صف مقدم مقابله با سیاست دشمن برای از کار انداختن تولید کشور ایستادند و نگذاشتند این اتفاق بیافتد و آنچه که در این زمینه ستون اصلی این خیمه بود، کارگر بود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: بیانات رهبری در ارتقای فرهنگ کار راهبردی بود

آریا جوان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تأکیدات رهبر معظم انقلاب در خصوص وظایف دولت در توسعه آموزش های فنی‌و‌حرفه‌ای، رونق فرصت‌های شغلی، تنظیم روابط کار و امنیت شغلی راهگشا بود.

طرح نخلستان ویژه فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در سراسر کشور اجرا می‌شود/ توسعه آموزشگاه‌های آزاد فنی‌و‌حرفه‌ای سیاست دولت مردمی سیزدهم

آریا جوان - رئیس سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای کشور با اشاره به اجرایی شدن سه طرح ملی در سازمان فنی‌و‌حرفه‌ای کشور، گفت: یکی از این طرح‌ها با عنوان نخلستان ویژه فارغ‌التحصیلان دانشگاهی است که متناسب با رشته آنان بازار کاری وجود ندارد و در قالب این طرح به آنها در مدت ۶ ماه مهارت‌های فناوری اطلاعات(IT) آموزش داده می‌شود که در کشور ۵۰۰ هزار فرصت شغلی در این زمینه وجود دارد.

سرپرست دفتر تعاونی‌های تولیدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

آریا جوان - با حکم دکتر «حجت‌الله عبدالملکی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «مهدی احمدزاده» سرپرست دفتر تعاونی‌های تولیدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شد.

مصوبه حداقل دستمزد ۱۴۰۱ شورای عالی کار تغییر نمی‌کند

آریا جوان - معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، شایعه تغییر حقوق کارگران را تکذیب کرد و گفت: مصوبه حداقل دستمزد ۱۴۰۱ شورای عالی کار تغییر نمی‌کند و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مصوبه شورای عالی کار را به همه نهادها و بنگاه‌های اقتصادی ابلاغ کرده است.

مدیرکل تعاون، کار ور فاه اجتماعی یزد: رعایت مسائل ایمنی و حفاظت فنی در کارگاه ها برای حفظ و صیانت از نیروی کار الزامی است

آریا جوان - با کارفرمایانی که مسائل ایمنی و حفاظت فنی را در کارگاه های خود رعایت نکنند بنابر دستورالعمل ها و قوانین برخورد می کنیم.

۷۳ میلیارد تومان اعتبار برای مشاغل خانگی در آذربایجان‌شرقی پرداخت شد

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی، گفت: ۷۳ میلیارد تومان اعتبار برای ارائه تسهیلات به مشاغل خانگی با رویکرد مشاغل نوین، فناورانه و دانش‌بنیان در آذر بایجان شرقی پرداخت شده است.

​مجلس شورای اسلامی از توضیحات وزیر کار در پاسخ به سوال یکی از نمایندگان قانع شد/دکتر عبدالملکی: تعامل مجلس و دولت از الزامات راهبردی حاکمیت ملی، پیشرفت و اقتدار نظام است

آریا جوان - نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۱ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی از پاسخ های دکتر «حجت‌الله عبدالملکی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پاسخ به سوال یکی از نمایندگان قانع شدند.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران: ورزش باعث حضور شاداب و با قدرت کارگران در مراکز صنعتی و تولیدی می شود

آریا جوان - مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با تاکید بر اهمیت ورزش در محیط های کارگری و ابراز خشنودی از توجه وزارت مردم به حوزه سلامت و رفاه کارگران، گفت: ورزش کمک می کند تا کارگران با قدرت و شادابی در مراکز صنعتی و تولیدی حضور یابند و این مهم در افزایش تولید و بهره وری بسیار تاثیر گذار است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: کارآفرینی راهکار بسیار موثر برای بیرون رفت از معضل بیکاری در جامعه است

آریا جوان - در دومین روز از هفته کارگر و با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی توسعه فناوری معدنکاری ایرانیان افتتاح شد.

جذب نیروی امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

آریا جوان - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به ظرفیت ایجاد ‌‌شده در اصل ۱۴۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی در قالب جذب نیروهای امریه (کارکنان وظیفه) جهت ارائه خدمات در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، کارآفرینی و رفاه در مراکز استان‌ها و مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور اقدام کنند.

بیش از ۶۰ درصد جمعیت استان کرمانشاه مخاطب وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند

آریا جوان - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در دومین نشست شورای هماهنگی مدیران گفت: بیش از ۶۰ درصد از جمعیت استان کرمانشاه مخاطب وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: شهدای کارگر در عرصه اقتصادی، ایثار و از خودگذشتگی همواره مایه افتخار بوده اند

آریا جوان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با بیان این که شهدای کارگر در عرصه اقتصادی، ایثار و از خودگذشتگی همواره مایه افتخار بوده اند، گفت: در جنگ اقتصادی امروز نیز کارگران پیشقراولان و سربازان این نبرد هستند و کشور بیش از هر زمان دیگری به از خودگذشتگی این عزیزان در به حرکت درآوردن چرخ های تولید نیازمند هست.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: حیات جامعه مرهون زحمات کارگران است

آریا جوان - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در هفته گرامیداشت کار و کارگر در دیدار با حجت الاسلام نوری نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: حیات جامعه مرهون زحمات کارگان است.

افزایش ۲۰ درصدی تولید داروی هلدینگ تیپیکو نسبت به سال گذشته/ آمادگی بازار روسیه برای صادرات داروی ایرانی

آریا جوان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رأس هیئتی از مدیران ارشد این وزارتخانه، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور و مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی «شستا» از شرکت کارخانجات داروپخش بازدید کرد و از افزایش ۲۱ درصدی تولید داروی هلدینگ سرمایه‌گذاری دارویی تأمین تیپیکو (TPICO) نسبت به سال گذشته خبر داد.

طالبی دارستانی خبر داد؛ برگزاری انتخابات کمیته رفاهی کارکنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

آریا جوان - مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مجمع عمومی انتخابات کمیته رفاهی کارکنان ستادی وزارت مردم با دستور ویژه دکتر عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد‌.

شبکه مشاورین امور زنان و خانواده در وزارت مردم ایجاد شد

آریا جوان - مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور زنان و خانواده گفت: شبکه مشاورین و نمایندگان امور زنان و خانواده در سطوح دستگاه‌ها، معاونتها، ادارات کل مستقل ستادی و ادارات کل استانی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ظرفیتهای اداری و جهادی شکل گرفته و همچنین کارگروه‌ها و کمیته های تخصصی با رویکرد حل مسئله و با هدف رصد، مطالعه وضع موجود، شناسایی نقاط قوت و ضعف، ارائه راهکارهای تخصصی و عملیاتی تشکیل شده‌اند.

کارگران نوآور و ارزش‌آفرین حمایت می‌شوند

آریا جوان - مدیرکل امور اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در مسیر تحقق شعار سال، حمایت از کارگران نوآور، خلاق، مبتکر و ارزش‌آفرین در دستور کار است.

دکتر عبدالملکی: استقرار فرهنگ ایمنی و بهداشت محیط کار بستر تحقق رفاه اجتماعی کارگران را در پی دارد

آریا جوان - دکتر «حجت الله عبدالملکی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت «روز جهانی ایمنی و بهداشت کار» اعلام کرد: استقرار یک فرهنگ پویا در زمینه ایمنی و بهداشت محیط کار، نیازمند مشارکت معنادار همه شرکای اجتماعی و دولت‌ها است و این مهم ضمن بهبود مستمر مسیر ارتقای شاخص‌های ایمنی و سلامت در محیط کار، بستر تحقق رفاه اجتماعی کارگران و جامعه را نیز در پی خواهد داشت.

اسامی کارگران نمونه ملی، گروه‌های کار نمونه ملی و واحدهای نمونه ملی اعلام شد

آریا جوان - در سی و سومین جشنواره امتنان با حضور دکتر «رییسی» رییس جمهور ، دکتر «عبدالملکی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، "فاطمی امین" وزیر صنعت،معدن و تجارت، اسامی کارگران نمونه ملی، گروه‌های کار نمونه ملی و واحدهای نمونه ملی اعلام شد.

کارگران و واحدهای نمونه‌ استان تهران در سی و سومین جشنواره امتنان معرفی شدند

آریا جوان - سی و سومین جشنواره امتنان امروز با حضور معاون فرهنگی ، اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و استاندار تهران برگزار شد.

نشست علمی «آینده مشاغل» و «کار شایسته و گفت‌وگوی» اجتماعی برگزار می شود

آریا جوان - موسسه کار و تأمین اجتماعی به مناسبت هفته کار و کارگر نشست‌های علمی « آینده مشاغل» و «کار شایسته و گفت‌وگوی اجتماعی» را به صورت آنلاین برگزار می کند.

ساير مطالب

اپل TV جدید احتمالاً با قیمت ارزان‌تر در نیمه دوم 2022 معرفی خواهد شد

گوگل و سامسونگ برای ساده‌سازی اشتراک‌گذاری داده‌ها بین اپلیکیشن‌های تناسب اندام همکاری می‌کنند

تبلت اوپو Pad Air احتمالاً با نمایشگر 10٫3 اینچی و تراشه اسنپدراگون 680 در چین معرفی خواهد شد

پیکسل واچ گوگل ظاهراً از تراشه‌ قدیمی 2018 سامسونگ استفاده می‌کند

سامانه دفاع سیارکی چین چگونه از رویداد برخوردی ویرانگر جلوگیری خواهد کرد؟

گوگل: سنسور اثرانگشت پیکسل 6a متفاوت خواهد بود

عیب‌یابی و تعمیرات انواع یخچال و لوازم خانگی در محل تبرید سرویس

تغییر شماره تلفن جیمیل؛ آموزش به‌روز‌رسانی شماره موبایل Gmail

چرا عکس جدید تلسکوپ ایونت هورایزن از سیاه‌چاله مرکز راه شیری تار است؟

پیش‌نمایش درایور جدید ای‌ام‌دی عملکرد چشمگیری را برای گرافیک‌های Radeon به‌ارمغان می‌آورد

سامسونگ هزینه تولید تراشه‌ را 20 درصد افزایش می‌دهد

ساندبار Sonos Ray با قیمت 279 دلار رونمایی شد

وزیر ارتباطات: سرعت اینترنت همراه و ثابت افزایش داشته است

پردازنده Ryzen 7 7800X با فرکانس 5٫2 گیگاهرتز رؤیت شد

انتقاد شدید متخصصان حریم خصوصی از طرح جدید اروپا برای اسکن پیام خصوصی کاربران در تلگرام و واتساپ

شرکت پست به فروشگاه‌های اینترنتی وب‌سرویس می‌دهد

بیش از 15 میلیون اپلیکیشن منسوخ در اپ‌استور و پلی‌استور وجود دارد

ترندهای طراحی سایت فروشگاهی در 2022

سری Honor 70 احتمالاً به حسگر دوربین اصلی IMX800 سونی مجهز خواهد شد

نسخه‌ 2022 گلکسی تب اس 6 لایت سامسونگ با اندروید 12 معرفی شد

افزایش سهم AMD در بازار با وجود افت شدید فروش پردازنده‌های دسکتاپ

وان پلاس تاریخ معرفی و رندرهای رسمی Ace Racing Edition را منتشر کرد

دارندگان رمزارز لونا یک‌شبه به خاک سیاه نشستند؛ افت قیمت از 85 دلار به 4 سنت

آیا نورالینک ایلان ماسک واقعاً می‌تواند وزوز گوش را درمان کند؟

برای ثانیه جدید آماده شوید؛ پس از نیم‌قرن، دانشمندان درصدد بازتعریف واحد زمان هستند

Idle Planet Miner؛ به دل زمین بزنید

اپل قصد دارد درآمد خود را از طریق تبلیغات افزایش دهد

ادعای عجیب دانشمندان: التهاب به‌جای ایجاد درد مزمن، به پیشگیری از آن کمک می‌کند

عکس ها را نشانه گذاری کنید

نیمه پنهان زهره؛‌ چرا کندترین سیاره منظومه شمسی سمت همواره پشت به خورشید ندارد؟

اولین گوشی تاشدنی وان‌پلاس احتمالاً در سال 2023 عرضه می‌شود

موتورولا Moto G82 5G با صفحه‌نمایش 120 هرتز و تراشه Snapdragon 695 معرفی شد

بنچمارک پردازنده 16 هسته‌ای کلاس لپ تاپ Core i7-12800HX اینتل منتشر شد

ال جی احتمالاً در تلویزیون‌های OLED سال 2023 از میکرولنز استفاده می‌کند

Best Fiends - Match 3 Puzzles؛ این شیاطین بهترین هستند

AMD احتمالاً کار روی پردازنده پلی استیشن 6 را آغاز کرده است

HP لپ تاپ Studio G9 را با تراشه نسل دوازدهمی، نمایشگر 16:10 و 4 ترابایت SSD رونمایی کرد

پایین‌ترین قیمت بیت کوین از سال 2020 تاکنون ثبت شد؛ کمتر از 27 هزار دلار

لپ تاپ HP Fury 16 G9 معرفی شد؛ 128 گیگابایت رم، 16 ترابایت SSD و تراشه HX اینتل

برندگان مسابقه عکاسی One Eyeland سال 2021

سونی هدفون پرچمدار WH-1000XM5 را با طراحی جدید و قیمت 400 دلار رونمایی کرد

مهم‌ترین اکتشافات اخیر باستان‌شناسی که تاریخ را بازنویسی کردند

قیمت آیفون، کارت گرافیک و پردازنده افزایش پیدا می‌کند

ویژگی‌های جدید ویندوز 11 کار با این سیستم‌عامل را برای کاربران معلول آسان‌تر خواهد کرد

MARVEL Future Revolution؛ نبرد قهرمانان مارول با دشمن بشریت

Gun Gang؛ نبرد گروهی با سارقان

پوشش زنده رویداد Google IO2022 [تمام شد]

کوالکام ماژول mmWave 5G پیشرفته را به پرچم‌دار بعدی شما می‌آورد

اپل احتمالاً سال آینده پورت لایتنینگ آیفون را با USB-C جایگزین می‌کند

گوگل از تراشه‌های TPU نسل چهارم برای یادگیری ماشینی سریع‌تر رونمایی می‌کند

گزارش‌های جدید از احتمال معرفی تراشه Snapdragon 8 Gen1 Plus در هفته آینده خبر می‌دهند

لایحه «حفاظت از داده‌های شخصی» امسال به مجلس می‌رود

اپل تولید آیپاد تاچ را متوقف کرد؛ پایان فعالیت 20 ساله برند نمادین آیپاد

گلکسی S22 سه برابر سریع‌تر از آیفون 13 افت ارزش را تجربه می‌کند

پهپاد DJI Mini 3 Pro با قابلیت فیلم‌برداری عمودی، باتری بزرگ‌تر و قیمت 669 دلار معرفی شد

ارسال پیامک اطلاع‌رسانی مالکیت سیم‌کارت توسط رگولاتوری

کارت‌های گرافیک دسکتاپ Intel Arc ابتدا در انحصار بازار چین خواهند بود

چرا از 3 هزار سال پیش مغز انسان شروع به کوچک شدن کرد؟

سامسونگ ادعا می‌کند سرعت 6G حدود 50 برابر سریع‌تر از 5G خواهد بود

پوشش زنده رویداد Google IO2022 [تمام شد]

گوگل خلاصه‌برداری خودکار را به Docs و Chats اضافه می‌کند

گوگل از آینده جستجو رونمایی کرد: Multisearch و Scene Exploration

اندروید 13 با بهبودهای چشمگیر در نمایشگرهای بزرگ و تبلت‌ها معرفی شد

پیکسل 6a، گوشی میان‌رده‌ گوگل مجهز به تراشه Tensor با قیمت 449 دلار معرفی شد

نگاه اولیه به پیکسل تبلت؛ دستگاهی که سال آینده از راه می‌رسد

عینک واقعیت افزوده گوگل با قابلیت ترجمه زنده رونمایی شد

طعنه گوگل به اپل به‌دلیل نبود RCS در آیفون

سامسونگ، Fossil و Montblac ساعت‌های هوشمند جدیدی با WearOS معرفی خواهند کرد

گوگل اپلیکیشن جدید Wallet را با توانایی پشتیبانی از شناسه‌های دیجیتال معرفی کرد

استخراج ارز دیجیتال هلیوم؛ رمزارز رادیویی و کسب درآمد از آن

نمایشگر گلکسی زد فولد 4 نسبت به زد فولد 3 ابعاد متفاوتی خواهد داشت

کیهان: مردم، زیادی سرشان توی گوشی و اینترنت است/ باید فضای مجازی را محدود کرد

پوشش 5G در تمام مراکز استان‌ها و شهرهای اصلی؛ برنامۀ ایرانسل برای دو سال آینده

FFVII The First Soldier؛ این بازی نیاز به تعریف ندارد

خانواده ایموجی‌های گوشی خود را گسترده کنید

آشنایی با سرویس ایرانی مخصوص بازی آنلاینِ گادپینگ

مدل جدید لپ‌تاپ‌های سری Zenbook ایسوس با پردازنده نسل دوازدهم اینتل معرفی شدند

سامسونگ اولین نمایشگر اولد 240 هرتزی جهان را برای لپ‌تاپ‌ها معرفی کرد

مانیتور گیمینگ 55 اینچی گیگابایت با سیستم‌عامل اندروید و نرخ نوسازی 120 هرتز معرفی شد

تصاویر رضایت‌بخش از شیرینی‌های خانگی با نتایج پخت فوق‌العاده

اختلال و قطعی اینترنت در خوزستان

رندر‌های فاش‌شده از تولید گوشی نوکیا N73 با دوربین 200 مگاپیکسلی خبر می‌دهند

گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 از حداکثر سرعت شارژ 25 وات استفاده می‌کنند

تصاویر جدید نمونه اولیه آیفون را با ظاهری بسیار عجیب نشان می‌دهند

زهر کشنده عنکبوت‌ها و مارها ممکن است بیماری شما را درمان کند

تصویر واقعی وان پلاس Ace Racing Edition پنل پشتی آن را نشان می‌دهد

لنوو چهار عضو جدید خانواده لپ‌تاپ گیمینگ Legion 7 را با نمایشگر 16 اینچی معرفی کرد

چرا در اعماق دریا جانوران غول‌پیکر بسیاری وجود دارد؟

اپل احتمالاً در حال توسعه پنل‌های OLED نازک برای نمایشگرهای تاشو است

دسترسی کاربران ایرانی به سرویس GTmetrix به دلیل تحریم‌ها به‌زودی قطع می‌شود

فقط 10 روز تا پایان مهلت شرکت در جشنوارۀ تولید محتوای دانا

دونده‌های گرامی توان خود را بسنجید

ASML؛ شرکت کوچک هلندی که به بزرگ‌ترین مونوپولی دنیای تراشه‌ تبدیل شد

خرید ارز دیجیتال در صرافی ارز دیجیتال رمزینکس

اپل همچنان به‌طور جدی با مشکل تأخیر در عرضه مک‌بوک پرو مواجه است

پردازنده‌های سری AMD Ryzen 7000 مبتنی‌بر Zen 4 احتمالاً در سپتامبر 2022 عرضه خواهند شد

اینستاگرام از NFT‌ بر بستر بلاک چین اتریوم، پالی گان، سولانا و فِلو پشتیبانی خواهد کرد

اکسپلور اینستاگرام چیست و چگونه در آن دیده شویم؟

جنجال کافه‌ بازار و مایکت بر سر به‌روزرسانی اپلیکیشن‌ها

عملکرد گرافیک مجتمع Phoenix ای‌ام‌دی با نسخه‌ی 60 واتی RTX 3060 برابری می‌کند