آریا جوان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

برگزاری جلسه کنترل پروژه در منطقه ۵

آریا جوان - جلسه کنترل پروژه به ریاست شهردار منطقه ۵ با حضور معاونین و روسای ادارات تخصصی این منطقه امروز صبح برگزار شد.

اجرای عملیات هرس درختان در سطح منطقه ۵

آریا جوان - معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۵ گفت: عملیات هرس زمستانه درختان با رویکرد مقاوم سازی درختان، شادابی و طراوت درختان در فصل بهار آینده و بهره مندی از ضایعات گیاهی برای تولید کمپوست در حال اجرا است.

سرمایه‌گذاری ۱۰ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومانی در پروژه‌های مدیریت پسماند

آریا جوان - مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران از جذب حدود ۱۰ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان سرمایه برای اجرای ۳ کلان پروژه در حوزه پسماند خبرداد.

پلیس راهور از شماره‌گذاری خودروهای غیراستاندارد خودداری کند/ رفع سه ساله مشکلات آلودگی هوای تهران به شرط همکاری دولت

آریا جوان - نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی شهر تهران گفت: اگر دولت با دیگر بخش‌ها همکاری لازم را داشته باشد و برقی‌سازی ناوگان حمل و نقل عمومی محقق شود، می‌توان مشکلات آلودگی هوای پایتخت را ظرف ۲ تا ۳ سال برطرف کرد.

برپایی نمایشگاه دستاوردهای معلولان و تکریم نخبگان دارای معلولیت در منطقه ۱۵

آریا جوان - سرپرست معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۵ از جرای ویژه برنامه های هفته جهانی افراد دارای معلولیت با شعار " کمپین (اعضای یک پیکریم) " در خانه‌های سلامت و سرای محلات منطقه ۱۵ خبر داد.

تصویب ۱۰۰ پروژه شهری ثبت‌شده در طرح من شهردارم در منطقه ۱۱

آریا جوان - شهردار منطقه ۱۱ با تأکید بر آمادگی همه‌جانبه این منطقه در اجرای طرح من شهردارم گفت: این طرح، نمایانگر مشارکت فعال شهروندان در تعیین سرنوشت شهر و بالاترین نرخ دموکراسی در مدیریت آن است.

محله رضویه و مشیریه از بن‌بست خارج می‌شوند

آریا جوان - معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۱۵ گفت: با تکمیل فاز دوم احداث دسترسی‌های ورودی و خروجی بزرگراه شهید نجفی رستگار، محله رضویه و مشیریه از بن‌بست خارج می‌شوند.

اجرای ۴۳ هزار متر طول خط‌کشی محوری در معابر منطقه ۱۷

آریا جوان - شهردار منطقه ۱۷ با اشاره به اقدامات معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه طی ۶ ماه اخیر، گفت: در راستای ترویج فرهنگ انضباط ترافیکی، رانندگی بین خطوط، افزایش ضریب ایمنی و روانسازی عبور و مرور، این معاونت طی ۶ ماه اخیر اقدام به خط کشی ۴۳ هزار متر طول خط‌کشی محوری در سطح معابر منطقه کرده است.

ساماندهی و هرس درختان منطقه ۱۳ در آستانه فصل سرما

آریا جوان - عملیات هرس درخت و درختچه‌های محدوده منطقه ۱۳ به منظور حذف شاخه‌های خشک، ایجاد فضای مطلوب شهری، زیباسازی منظر شهری و افزایش رشد درختان اجرایی می‌شود.

اضافه شدن ۲ هزار ظرفیت پذیرش معتادان متجاهر با تکمیل «یاور شهر۹»/ آمار فوت معتادان خیابانی صفر شده‌ است

آریا جوان - مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران گفت: دلیل بازگشت دوباره معتادان به سوی اعتیاد عدم اجرای ماده ۴۲ «قانون مبارزه با مواد مخدر» در خصوص مجرم شناختن معتادانی است که بیش از ۳ بار ترک کرده اما دوباره به سوی اعتیاد کشیده شده‌اند.

اضافه شدن ۲۵۰۰ ظرفیت پذیرش معتادان متجاهر با تکمیل «یاور شهر۹»/ آمار فوت معتادان خیابانی صفر شده‌ است

آریا جوان - مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران گفت: با تلاش‌های صورت گرفته توسط قرارگاه آسیب‌های اجتماعی ۴۵۰ پلاک قرمز در تهران شناسایی و با دستور دستگاه قضایی حکم پلمپ‌شان صادر شد.

برگزاری نمایشگاه هنری «فاطمیون»

آریا جوان - به مناسبت ایام فاطمیه نمایشگاه هنری «فاطمیون» در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می‌شود.

آغاز فعالیت سفیران من شهردارم ۲ در منطقه ۲

آریا جوان - معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی ۲گفت: با آغاز فعالیت سفیران من شهردارم ۲، شهروندان ایده‌پرداز با مشارکت در این طرح مدیران منطقه را یاری می‌کنند.

جلسه نظارت ستادی به منظور ارتقای خدمات‌رسانی و نگهداشت شهر در منطقه یک برگزار شد

آریا جوان - نظارت ستادی با بررسی مشکلات و ارائه راهکارها علاوه بر افزایش تعامل کاری بین مناطق و شهرداری تهران سرعت اجرای پروژه ها، خدمات‌رسانی و نگهداشت شهر را افزایش می‌دهد.

رصد ظرفیت‌ها و چالش‌های بازارگل محلاتی در منطقه ۱۴

آریا جوان - وضعیت ایمنی بازار گل و گیاه شهید محلاتی با حضور شهردار منطقه ۱۴، مقامات قضایی، نماینده آتش‌نشانی، مدیران بازار گل، مدیران ارشد و کارشناسان شهرداری مورد بررسی قرار گرفت.

انتخاب و جانمایی۱۱۳بوستان برای اجرای طرح بوستان‌های مادر و کودک

آریا جوان - رضوی گفت : بوستان‌های مادر و کودک طرحی است که در این دوره از مدیریت شهری توسط اداره کل امور بانوان با هدف ایجاد آرامش و امنیت مادران، فرزندان و دختران برای تفریح و ورزش در بوستان‌ها مطرح شد. پس از افتتاح چند بوستان مادر و کودک در شهر تهران، ۱۱۳بوستان دیگر نیز برای اجرای طرح بوستان‌های مادر و کودک انتخاب و جانمایی شده است.

آمار پروانه ساخت هتل‌های پایتخت از زبان مسئول هلدینگ گردشگری شهر تهران

آریا جوان - مسئول دبیرخانه هلدینگ گردشگری شهر تهران با ارائه آماری از مجوز هتل‌های در حال ساخت پایتخت گفت: طی دو سال گذشته پروانه ساخت ۷ هتل در مناطق یک،۵، ۶، ۷ و ۱۲ تهران صادر شده است.

پشتوانه‌ شهرداری تهران نیروی انسانی کارآمد و متعهد است

آریا جوان - مدیرکل سرمایه‌انسانی شهرداری‌تهران در دوازدهمین برنامه ملاقات با کارکنان، با اشاره به طیف گسترده فعالیت‌ها و خدمات در شهرداری تهران، مهم‌ترین پشتوانه و سرمایه‌ سازمان را نیروی انسانی کارآمد و متعهد برشمرد.

باشگاه ورزشی مهرخاوران به زودی به چرخه خدمت باز خواهد گشت

آریا جوان - شهردار منطقه ۱۵ به همراه رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران از باشگاه مهرخاوران در محله اتابک بازدید و در جریان روند بازسازی و راه‌اندازی مجدد این مجموعه ورزشی قرار گرفت.

نخستین جلسه دبیرخانه آموزش‌های شهروندی منطقه ۱۶ برگزار شد

آریا جوان - شهردار منطقه ۱۶ از برگزاری نخستین جلسه دبیرخانه آموزش‌های شهروندی در قالب طرح ۱۰ در ۱۰۰، شامل آموزش۱۰ عنوان آموزشی متناسب با اهداف و ماموریت های شهرداری تهران در ۱۰۰ فضای منتخب و پرمخاطب در سطح منطقه شامل مدارس، مساجد، مراکز فرهنگی، سرای محلات ۹ گانه خبر داد.

مراسم وداع و تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم بر شانه‌های مردم منطقه ۱۹

آریا جوان - پیکر مطهر شهید مدافع حرم "سردار شهید حاج حسن اکبری" و جانباز ۸ سال دفاع مقدس، فردا پنج شنبه ۱۶ آذر ساعت ۱۲:۳۰ ظهر از خانی آباد نو، شهرک شریعتی سه راه شریعتی به سمت خیابان مهران پایگاه بسیج شهید چمران و درب منزل شهید تشییع و در گلزار شهدای والامقام باغ فیض آرمیده می‌شود.

پیشرفت ۷۹ درصدی پروژه‌های توسعه محلی تا پایان آبان ماه

آریا جوان - مدیرکل دفتر پایش برنامه، کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد شهرداری تهران از تسریع ۳۶ درصدی در اجرای پروژه‌های توسعه محلی نسبت به سال قبل خبر داد و گفت: در پروژه‌های توسعه محلی تا پایان آبان ماه پیشرفت ۷۹ درصدی داشته‌ایم.

تحول مفهومی در تابلوهای هنری ایستگاه‌های شبکه مترو تهران

آریا جوان - روند طراحی و تصویب طرحهای مربوط به تابلوهای هنری ایستگاههای شبکه مترو تهران تغییر خواهد یافت؛ این امر با هدف ارتقاء مفاهیم محتوایی مبلمان داخل ایستگاه‌ها و افزایش جذابیت‌های بصری دیوارنگاره‌ها صورت می‌پذیرد.

جابه‌جایی بیش از ۳۶ هزار تماشاگر مسابقه فوتبال پرسپولیس و الدحیل با مترو

آریا جوان - مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از جابه‌جایی ۳۶ هزار و ۵۰۰ نفر از تماشاگران مسابقه فوتبال پرسپولیس و الدحیل قطر با این ناوگان خبر داد.

نمایش آیینی «شعله در آغوشش کشید»

آریا جوان - تئاتر «شعله در آغوشش کشید» از تاریخ ۱۸ الی۲۱ آذرماه در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس پذیرای علاقمندان به حوزه فرهنگ و هنر اسلامی خواهد بود.

آغاز فعالیت واحدهای کنترل کنار جاده ای وسایل نقلیه از امروز/ طرح مشترک ستاد معاینه فنی و پلیس راهور تهران بزرگ برای پایش آلایندگی خودروها

آریا جوان - مدیرعامل ستاد معاینه خودروهای تهران تاکید کرد: ناوگان سنگین به علت فرسودگی و عدم پایداری در حفظ شرایط مورد تایید در مراکز معاینه فنی، نیاز به کنترل مضاعف در سطح شهر دارند.

احداث و تکمیل تقاطعات ۹۸ گانه، تأثیر قابل‌ملاحظه‌ای در کاهش آلودگی هوا خواهد داشت/ تلاش برای احداث و تکمیل ۳۰ تقاطع غیرهمسطح در سال ۱۴۰۳

آریا جوان - مدیرعامل سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران با تأکید بر اینکه احداث و تکمیل تقاطعات ۹۸ گانه، تأثیر قابل‌ملاحظه‌ای در کاهش آلودگی هوا خواهد داشت از تلاش برای احداث و تکمیل ۳۰ تقاطع غیرهمسطح در سال ۱۴۰۳ خبر داد.

شهرنگار| صفر تا صد پروژه قطار ملی/ بومی سازی تکنولوژی بوژی چه تاثیری در پروژه قطار ملی دارد؟

آریا جوان - پروژه قطار ملی با توجه به نیاز کلان‌شهر تهران به واگن برای سهولت در دسترسی به ناوگان حمل و نقل عمومی مورد توجه قرار گرفته است. در گزارش زیر به معرفی، بیان ویژگی‌ها و جزئیاتی از این پروژه پرداخته شده است.

شهرنگار| رفع نگرانی صاحبان موتورسیکلت‌های برقی با طرح «سوآپ باتری»

آریا جوان - برقی سازی موتورسیکلت‌ها به عنوان یکی از راهکارهای کاهش آلودگی هوای تهران مطرح شده و در این راه شارژ سریع باتری برای کسانی که از موتورسیکلت به عنوان وسیله کار استفاده می‌کنند، دغدغه مهمی است اما مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران «سوآپ باتری» را راهکار رفع این نگرانی و دغدغه اعلام کرده است.

واکنش سخنگوی شهرداری تهران به دروغ‌پردازی‌ها علیه زاکانی/ از مشارکت‌کنندگان این «پروژه» شکایت شده است

آریا جوان - عبدالمطهر محمدخانی سخنگوی شهرداری تهران در توئیتی نسبت به دروغ‌پردازی و حواشی‌ پیش‌آمده علیه شهردار تهران در چند روز اخیر واکنش نشان داد.

اعتراض عضو شورا به شیطنت برخی رسانه‌ها/ صادقی: چه کسی گفته پولی در شهرداری گم شده است؟

آریا جوان - احمد صادقی در خصوص انتشار مطلبی منتسب به وی مبنی بر گم شدن ۱۷ هزار میلیارد تومان از درآمدهای شهرداری تهران، اظهار کرد: بنده هرگز صحبتی از ناپدیدشدن پول نکرده‌ام و مطرح کردن چنین مباحثی متاسفانه شیطنت رسانه‌ای است.

اعتراض عضو شورا به شیطنت رسانه‌ای در خصوص درآمدهای شهرداری تهران/ صادقی: پولی در شهرداری گم نشده است

آریا جوان - عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: بنده در صحن شورا از کلمه گم شدن درآمدهای شهرداری صحبتی نکردم و موضوع بحث این بود که گزارش کامل هزینه‌ها باید در سامانه شفافیت ثبت شود.

تلاش معاونت حمل‌ونقل و مالی شهرداری تهران برای فروش تجهیزات مستهلک انبار متروی تهران

آریا جوان - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: با کمک معاونت مالی شهرداری تهران درصدد این هستیم که تجهیزات مستهلک انبار متروی تهران را به فرش برسانیم و در راستای توسعه شهر مصرف کنیم.

جذب سرمایه ۲۴۷ میلیارد تومانی برای پروژه‌های خرد شهرداری تهران در ۶ ماهه نخست ۱۴۰۲

آریا جوان - مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران از جذب ۲۴۷ میلیارد تومان از سوی سرمایه‌گذاران برای اجرای پروژه‌های خرد شهری خبر داد.

ساير مطالب

مراحل پایانی حفاری تونل متروی شهرری در حال انجام است

بیش از 21 هزار نفر ساعت آموزش موضوعات ترافیکی با اولویت کودکان و نوجوانان در منطقه 13

بررسی روند اجرای پروژه بزرگراه شوشتری و توسعه ظرفیت‌های گردشگری منطقه 14

پروژه روگذر دسترسی جنوب حرم حضرت عبدالعظیم(ع) در روان‌سازی ترافیک موثر است

برگزاری جلسه ستاد اجرایی طرح "من شهردارم 2 " در منطقه 5

آیین تشییع پیکر شهید آقاعبدالهی در منطقه 11 برگزار شد

منطقه 19 پیشرو در پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی

50 هزار مترمربع از معابر منطقه8 برای افراد دارای معلولیت مرمت و بازسازی شد

مانور زلزله در مدرسه جواد الائمه برگزار شد

سهیم شدن مردم در اداره شهر با "من شهردارم"/ 160 هزار پیامک اطلاع‌رسانی به شهروندان منطقه 15 ارسال شد

اجرای عملیات ساماندهی و بهسازی تقاطع خیابان کشواد تا میدان کلیم کاشانی

اختتامیه ششمین جشنواره ملی «ترنم فتح» استان تهران

جلسات هماهنگی طرح "من شهردارم2" در منطقه9 برگزار می‌شود

بررسی آخرین وضعیت معارضین پروژه‌های بزرگراهی و تکمیل تقاطع‌های غیرهمسطح

برنامه‌ریزی برای تحقق اراده مردم در منطقه 14

افزایش 4500 متر مربعی فضای سبز در بزرگراه ارتش

بازگشایی محور دسترسی بزرگراه امام علی (ع) به شهرک مشیریه و بزرگراه شهیدنجفی رستگار

اهدای ویلچر به مدرسه توان‌خواهان توسط شهرداری منطقه2

شهرداری منطقه 11 به‏‌دنبال ارتقای امنیت ساختمان علاءالدین است/ تاپایان سال‌جاری این ساختمان ایمن خواهد شد

عملیات ساخت و راه‌اندازی فروشگاه جدید شهروند در محله نبرد جنوبی کلید خورد

حمایت مدیریت شهری دوره ششم از نمایش‌های آیینی

راه‌اندازی نرم افزار نوماند با هدف جمع‌آوری پسماند خشک شهروندان در سه منطقه تهران

شهردار منطقه 2٠ با کارکنان دارای معلولیت دیدار کرد

حذف زوائد بصری و فیزیکی از معابر منطقه2

توافق شهرداری منطقه 19 با موقوفات مروی و کوره‌داران برای رفع معارضین پروژه‌ احداث بلوار 40متری غدیر

تیم عملیاتی دوامیان منطقه یک به عنوان تیم اخلاق معرفی شد

لزوم حل مشکلات مربوط به ایمنی معابر مناطق 22گانه در کم‌ترین زمان ممکن

حمایت شهرداری از تولید محصولات فرهنگی برای افراد دارای معلولیت

نظرسنجی از شهروندان توسط سفیران طرح من شهردارم در منطقه 3 آغاز شد

دورکاری یک سوم کارکنان شهرداری تهران تا روز پنجشنبه

نرخ بلیط مترو تهران- پرند اعلام شد/ نرخ کارت بلیت 13 هزار و 650 تومان و بلیت تک‌سفره 15 هزار تومان

درصد تحقق بودجه 1402 از صد در صد عبور خواهد کرد

احداث 4 جایگاه سوخت کوچک‌مقیاس در منطقه 21

بارگذاری 67 پروژه عمران شهری منطقه 17 در سایت من شهردارم 2

اداره امور بانوان منطقه6 رتبه عملکردی مطلوب بین مناطق 22 گانه را کسب کرد

گزارش حساب درآمد و هزینه شهرداری تهران در صحن شورا قرائت شد

گزارش حساب حساب درآمد و هزینه شهرداری تهران در صحن شورا قرائت شد

ادامه مسیر تحول در مدیریت شهری به حلقه‌های میانی و مردمی واگذار شود

پیرهادی: قوه‌قضائیه پیگیر مسئله مازوت سوزی نیروگاه‌ها باشد/ مظفر: بهره‌برداری از تصفیه‌خانه‌های محلی باید جز اولویت‌های شهرداری باشد

پیرهادی: قوه‌قضائیه پیگیر مسئله مازوت سوزی نیروگاه‌ها باشد/ فروزنده: بودجه 1402 بیش از رقم مصوب شورا محقق خواهد شد/ نرخ بلیط مترو تهران- پرند اعلام شد

گزارش طرح «آرمان 2» در صحن شورا ارائه شود

از فضای مساجد و تکایا برای اسکان شهروندان بی سرپناه در فصل سرما استفاده شود

اعلام اسامی نیروگاه‌های مازوت سوز در صحن شورا/ پیرهادی: از قوه‌قضائیه درخواست می‌کنم پیگیر مسئله مازوت سوزی نیروگاه‌ها باشد

آخرین وضعیت آلاینده‌ها در هوای پایتخت/ تهران ناسالم برای گروه‌های حساس

بهره‌برداری از تصفیه‌خانه‌های محلی باید جزو اولویت‌های شهرداری باشد

برگزاری مراسم تکریم کارکنان دارای معلولیت یا دارای فرزند معلول سازمان بهشت زهرا (س)

مازوت سوزی کارخانه‌های البرز بر آلودگی تهران موثر است

آتش‌سوزی در بیمارستانی حوالی میدان تجریش/ حریق هیچ مصدومی نداشت

شهرنگار| سفر زیرزمینی با قطار تولید مشترک

ارائه 10 درصد تخفیف ویژه در باغ کتاب به دانشگاهیان به مناسبت روز دانشجو

ارائه گزارش عملکرد شش ماهه تبصره های بودجه سال 1402 شهرداری

شهرنگار| هرمزی: تأمین 1000 دستگاه اتوبوس گازسوز را در برنامه داریم

مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات تیم‌های عملیاتی دوام برگزار شد

مددسرای امید منطقه9 تجهیز شد

مشارکت شهروندان لازمه‌ تحقق حقوق شهروندی

شهر شهدا در 10شب برپا می‌شود

امضای تفاهم‌نامه پذیرش و حمایت از زنان زندانی در آستانه آزادی

فضاسازی شهر با جملات نابی از شهدا در دستور کار خواهد بود

انبوه‌سازی واگن داخلی از آبان1402رسما آغاز شد/ براساس دستور شهردارتهران تسریع تولید را در اولویت قرار دادیم

دومین رویداد بازی‌های نشاط آور در منطقه یک اجرا شد

برگزاری نخستین لیگ بازی آموزش ترافیک در منطقه 9

برگزاری دومین دوره بازی‌های نشاط‌آور ویژه افراد دارای معلولیت شهر تهران در منطقه 7

20 قطعه چهار دیواری و 10 باب سوله غیر مجاز در منطقه 19 جمع آوری شد

️اجرای عملیات شستشو و رنگ‌آمیزی بیش از 20 هزار متر مربع از دیوار بتنی داخلی محدوده شهرداری ناحیه 3 بهشت زهرا (س)

غربالگری دیابت و فشار خون کارکنان منطقه 11 آغاز شد

تصمیم‌گیری برای مسائل شهر، باید از دل محلات برخیزد

بزرگ‌ترین پارک علم‌وفناوری منطقه در بوستان ولایت در حال شکل‌گیری است

عده‌ای از این‌که در کمیسیون ماده 5 فرصتی برای نوسازی خانه‌های تقریباً مخروبه مردم فراهم‌شده، ناراحتند!/ مسؤلیت23 دستگاه در قبال آلودگی هوا

جنبش دانشجویی منشأ «امیدوافتخار» در کشور است/ بزرگ‌ترین پارک علم‌وفناوری منطقه در بوستان ولایت ساخته خواهد شد

پویش فرهنگی "تهران محیط زیستِ من" اکران شد

پویش «کاشت یک میلیارد درخت» در منطقه22 آغاز شد

برنامه‌ریزی با مردم برای اجرای طرح "من شهردارم2"

شهردار منطقه 17: استفاده از ظرفیت مردمی در امور شهری راهگشا است

نمایشگاه صنایع‌دستی دستاوردهای افراد دارای معلولیت در منطقه 11 برگزار شد

تولید هر واگن ملی 30درصد صرفه‌جویی ارزی دارد/ ورود اولین رام قطار ایرانی؛ سال آینده

صرفه‌جویی 30درصدی ارز به‌دنبال تولید هر واگن ملی

پیشرفت 75درصدی گام نخست پروژه خیالستان زندگی

شیخ‌طاهری: به‌زودی تولید واگن‌های ملی را جشن خواهیم گرفت؛سهم 43 درصدی شرکت واگن‌سازی از پروژ قطار ملی

مناسب‌سازی 14 کیلومتر از معابر منطقه 12

دبیرخانه منطقه‌ای کانون نوجوانان با بیش از 600 نفر عضو در منطقه 19 افتتاح شد

استقبال پرسنل شرکت نوسازی عباس‌آباد از اهدای خون

جهش روبه جلو زیرساخت‌های شهری با اجرای مستمر بازدیدهای 360 درجه در مناطق

درختان منطقه 2 آماده خواب زمستانی می‌شوند

تشییع شهید مدافع حرم در منطقه 14

اکران پویش فرهنگی «تهران محیط زیستِ من» در پایتخت

افراد دارای معلولیت می‌توانند در سامانه "من شهردارم" مطالبات خود را پیگیری کنند/ ضرورت تشکیل کمیته‌هایی برای پیگیری مطالبات معلولین تهران

کاهش ترافیک جنوب به شمال خیابان کارگر با اجرای رفیوژ میانی در منطقه 11

از فرماندهان حوزه‌های بسیج ناحیه کربلا در منطقه 4 تقدیر شد

افراد دارای معلولیت مطالبات خود را در سامانه«من شهردارم»ثبت کنند/ آمادگی کامل شهرداری در انجام وظایف در حوزه معلولین

وزارت نفت در خصوص مازوت‌سوزی به مردم پاسخ دهد/ عملکرد ضعیف دولت‎ها در اسقاط خودروهای فرسوده

انعقاد قرارداد شهرداری تهران با شرکت بهمن موتور با هدف تامین 85دستگاه خودرو با کاربری خدمات شهری

بهسازی کانال جعفرآباد در تراز زیرین میدان تجریش در حال اجرا است

برگزاری برنامه های روز جهانی و هفته ملی افراد دارای معلولیت در منطقه 13

حضور مدیران شهری و فرهنگی در آخرین شب اجرای نمایش «بهشت در آتش»

افزایش سطح آگاهی دانش‌آموزان مقطع ابتدایی منطقه 21 تا پایان امسال با محوریت تفکیک زباله از مبداء

سه پیشنهاد برای کاهش آلایندگی خودروهای پایتخت

نرخ نهایی بلیت مترو پرند تا هفته‌ آینده اعلام خواهد شد/ تاکید برافزایش سرعت قطارها

معرفی برگزیدگان بیست و پنجمین کنگره ملی شعر دفاع مقدس و مقاومت استان تهران

دانشجویان می‌توانند با تخفیف ویژه از موزه‌ نقشه‌ تهران بازدید کنند

️اقدامات شهرداری ناحیه یک بهشت زهرا (س) برای مقابله با آب‌گرفتی در ایام بارندگی