آریا جوان

آخرين مطالب

وزارت نفت

تولید حدود ۲ میلیون تن اتان در پارس جنوبی

آریا جوان - مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی اعلام کرد که از ابتدای امسال تاکنون، بیش از ۱۶۵ میلیارد و ۳۲۰ میلیون مترمکعب گاز به خط لوله سراسری کشور تزریق و بیش از یک میلیون و ۹۷۵ هزار تن اتان در این مجموعه تولید شده است.

مقام نخست مسابقات ملی مهارت به یکی از کارکنان شرکت ملی حفاری رسید

آریا جوان - یکی از کارکنان شرکت ملی حفاری در مسابقات ملی مهارت کارگران کشور موفق به کسب مقام‌ نخست و دریافت مدال طلا، لوح سپاس و تندیس نخستین مسابقات ملی مهارت کارگران کشور در رشته طراحی قطعات صنعتی به کمک نرم‌افزار SOLIDWORKS شد.

شرکت ملی حفاری حائز رتبه برتر فعالیت‌های پژوهشی خوزستان شد

آریا جوان - شرکت ملی حفاری با کسب ۹۸.۵ از ۱۰۰ امتیاز، در طرح بررسی عملکرد و فعالیت‌های پژوهشی دستگاه‌های اجرایی استان خوزستان از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان، حائز رتبه برتر شد.

۹۸ درصد کاتالیست‌های صنعت نفت بومی‌سازی شده‌اند

آریا جوان - مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی با اعلام این خبر که ۹۸ درصد کاتالیست‌های صنعت نفت از سوی شرکت‌های معتبر داخلی تولید می‌شود، گفت: هم‌اکنون کاتالیست‌های ایرانی به کشورهای منطقه صادر و با موفقیت در مجتمع‌ها استفاده می‌شود.

ارسال ۱۰۰۰ کپسول گاز مایع مازاد بر سهمیه برای زلزله‌زدگان خوی

آریا جوان - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه گفت: با هدف کمک به زلزله‌زدگان شهرستان خوی، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه در حرکتی جهادی و خودجوش با همکاری شرکت پرسی‌ایران‌گاز ارومیه، دو محموله سیلندر گاز مایع شامل ۱۰۰۰ کپسول مازاد بر سهمیه به مناطق آسیب‌دیده ارسال شد.

نمایشگاه نفت خوزستان؛ مهم‌ترین رویداد صنعت نفت جنوب

آریا جوان - مدیر عملیات ترابری و پشتیبانی تولید شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب برگزاری نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان را مهم‌ترین رویداد صنعت نفت در جنوب عنوان کرد.

توازن قوای جدید در بازار جهانی نفت

آریا جوان - تحولات بنیادین بازار نفت نشان می‌دهد تحولات سال ۲۰۲۲ نقطه آغازی برای یک زورآزمایی تازه در بازار نفت شده است که در آینده نه‌چندان دور، توازن قوای جدیدی را به همراه خواهد داشت.

امکان ارتقای تا ۳۰ درصدی مقدار تولید گاز پارس جنوبی از طریق تجهیزات دانش‌بنیان

آریا جوان - رئیس پژوهش و فناوری مجتمع گاز پارس جنوبی از امکان ارتقای تا ۳۰ درصدی مقدار تولید گاز این مجموعه از طریق تجهیزات دانش‌بنیان و از مسیر بهینه‌سازی خبر داد.

افزایش ۸ درصدی تزریق گاز به خطوط سراسری از پالایشگاه ایلام

آریا جوان - مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام با بیان اینکه در ۹ ماه امسال، یک میلیارد و ۱۷۴ میلیون مترمکعب گاز از سوی این پالایشگاه به شبکه سراسری تزریق شده است، گفت: این مقدار گاز تزریقی نسبت به مدت مشابه پارسال از لحاظ تولید و فروش، ۸ درصد افزایش یافته است.

بازدید مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از روند سوخت‌رسانی به مناطق زلزله‌زده خوی

آریا جوان - مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در سفری دو روزه به استان آذربایجان غربی ضمن بررسی وضع تأمین و سوخت‌رسانی انواع فرآورده نفتی از مبادی تأمین کشور از مناطق زلزله‌زده خود بازدید کرد.

ایران توان رسیدن به ظرفیت تولید روزانه ۷.۴ میلیون بشکه نفت را دارد

آریا جوان - رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه ایران توان رسیدن به ظرفیت تولید روزانه ۷ میلیون و ۴۰۰ هزار بشکه نفت را دارد، گفت: ما کشوری نفتی هستیم، نمی‌توانیم از کشورهایی که برای افزایش ظرفیت تولیدشان برنامه‌ریزی می‌کنند، عقب بمانیم.

استان هرمزگان می‌تواند عسلویه جدید ایران شود

آریا جوان - استاندار هرمزگان خواستار ایجاد پیوند بین زنجیره معدنی استان کرمان و زنجیره نفت و گاز هرمزگان با هدف تبدیل این منطقه به عسلویه‌ای دیگر شد.

افزایش روزانه ۱۶ هزار بشکه‌ای تولید نفت ایران با اجرای طرح نگهداشت تولید میدان‌های اسفند و سیوند

آریا جوان - مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران اعلام کرد که با اجرای طرح نگهداشت و افزایش تولید میدان‌های اسفند و سیوند، روزانه ۱۶ هزار بشکه به تولید نفت کشور افزوده شده است.

پایانه صادراتی و وارداتی بندر شهید رجایی به بهره‌برداری رسید

آریا جوان - امروز و همزمان با ایام دهه فجر، پایانه صادراتی و وارداتی بندر شهید رجایی شرکت نفت سپاهان امروز (شنبه، ۱۵ بهمن‌ماه) به‌صورت ویدیو کنفرانس با دستور وزیر نفت به بهره‌برداری رسید.

ایران در جمع ۶ کشور دارنده دانش‌فنی تولید کک‌اسفنجی/ هزینه‌کرد ۱۱۰۰ میلیارد تومانی نفت در حوزه اجتماعی هرمزگان

آریا جوان - وزیر نفت با اشاره به اینکه ایران هم‌اکنون جزو ۶ کشور دارای دانش‌فنی تولید کک‌اسفنجی در دنیا شده است، گفت: استان هرمزگان قطب پالایشی فرآورده‌های نفتی کشور است که با احداث پالایشگاه شهید قاسم سلیمانی و مروارید مکران ظرفیت پالایشی این استان به یک میلیون و ۸۰۰ هزار بشکه خواهد رسید.

طرح نگهداشت و افزایش تولید میدان‌های اسفند و سیوند به بهره‌برداری رسید

آریا جوان - طرح نگهداشت تولید میدان‌های اسفند و سیوند امروز (شنبه، ۱۵ بهمن‌ماه) همزمان با ایام‌الله دهه فجر با دستور وزیر نفت به‌صورت ویدیوکنفرانس به بهره‌برداری رسید.

بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۳ میلیارد دلار طرح نفتی/ ایران در تولید کک‌اسفنجی خودکفا می‌شود

آریا جوان - وزیر نفت از بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی نزدیک به ۳ میلیارد دلار طرح نفتی خبر داد و گفت: اجرای طرح ارتقای کیفیت فرآورده‌های سنگین پالایشگاه نفت بندرعباس افزون‌بر جلوگیری از خروج ارز، ایران را در تولید این محصول کلیدی خودکفا می‌کند.

بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۲ طرح پالایشی

آریا جوان - بهره‌برداری از واحد تولید و ذخیره‌سازی قیر شرکت پالایش نفت جی و آغاز عملیات اجرایی طرح ارتقای کیفیت محصولات سنگین پالایشگاه بندرعباس امروز (شنبه، ۱۵ بهمن‌ماه) همزمان با دهه فجر و با حضور وزیر نفت، رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری و استاندار هرمزگان انجام شد.

گزیده‌های نفتی هفته

آریا جوان - اخبار مربوط به بازدید رهبر انقلاب از نمایشگاه توانمندی‌های تولید داخل و غرفه وزارت نفت در این نمایشگاه، حضور وزیر نفت در نشست علنی مجلس به‌منظور پاسخ به پرسش نماینده تهران و ارائه گزارش از تازه‌ترین وضع تولید و فروش نفت و گاز کشور و دیگر اخبار صنعت نفت را در گزیده‌های نفتی این هفته بخوانید.

استقرار تجهیزات کنترل فوران چاه‌های پرفشار در نمایشگاه نفت خوزستان

آریا جوان - تجهیزات کنترل فوران چاه‌های پرفشار هم‌زمان با دهه فجر و به مناسبت برگزاری سیزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان خوزستان، مستقر شد.

بازتعریف مسیر توسعه صنعت پتروشیمی کلید خورد/حرکت به سمت بازار محوری

آریا جوان - مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع تکمیلی خلیج فارس با اشاره به بررسی و مطالعه برنامه‌های توسعه‌ای شرکت‌های بین‌المللی، گفت: در نظر داریم برمحور این مطالعات و با نیازسنجی داخلی و بازارسنجی صادراتی، صنعت پتروشیمی را از حالت خوراک محوری به سمت بازار محوری سوق دهیم.

قدردانی استاندار البرز از اقدام‌ها و عملکردهای یکساله شرکت گاز این استان

آریا جوان - استاندار البرز ضمن قدردانی از اقدام‌ها و عملکردهای یکساله شرکت گاز این استان گفت: شرکت گاز در این استان عملکرد فوق‌العاده خوب و مثبتی در یکسال گذشته داشته و با حجم پیشرفت پروژه‌ها قبل از سال ۱۴۰۲ البرز را استان سبز اعلام می‌کنیم.

قدردانی استاندار البرز از اقدام‌ها و عملکرد یکساله شرکت گاز این استان

آریا جوان - استاندار البرز ضمن قدردانی از اقدام‌ها و عملکردهای یکساله شرکت گاز این استان گفت: شرکت گاز در این استان عملکرد فوق‌العاده خوب و مثبتی در یکسال گذشته داشته و با حجم پیشرفت پروژه‌ها قبل از سال ۱۴۰۲ البرز را استان سبز اعلام می‌کنیم.

انتقال بیش از ۲۳۰ میلیارد مترمکعب گاز طبیعی در کشور/ ۸ بهمن رکورد تازه مقدار انتقال گاز ثبت شد

آریا جوان - مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران ضمن تأکید بر ضرورت صرفه‌جویی در مصرف گاز طبیعی در فصل سرد سال، از انتقال بیش از ۲۳۰ میلیارد مترمکعب گاز از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.

بهره‌برداری و کلنگ‌زنی ۸ پروژه گازرسانی در سیستان و بلوچستان

آریا جوان - مدیرعامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان اعلام کرد که همزمان با دهه فجر امسال، چهار پروژه گازرسانی در این استان به بهره‌برداری می‌رسد و عملیات اجرایی چهار پروژه دیگر نیز آغاز می‌شود.

خبر اختلاف مجلس و دولت بی‌اساس است

آریا جوان - معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری گفت: امروز خبری در برخی روزنامه‌ها درباره اختلاف مجلس و دولت و طرح پرسش از رئیس‌جمهوری منتشر شده که هیچ مبنا و اساسی ندارد و باعث شگفتی است.

امضای ۴ توافق‌نامه در زمینه ساخت بار اول در پالایشگاه گاز سرخون و قشم

آریا جوان - سرپرست شرکت پالایش گاز سرخون و قشم از امضای چهار توافق‌نامه همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان در زمینه ساخت بار اول اقلام راهبردی در حوزه تعمیرات ابزار دقیق و برق خبر داد.

لزوم توجه مسئولان حوزه‌های مختلف از جمله نفت به افزایش سرمایه‌گذاری و ارتقای بهره‌وری

آریا جوان - رئیس‌جمهوری از مسئولان حوزه‌های مختلف همچون نفت، صنعت، معدن و کشاورزی خواست با کار و تلاش شبانه‌روزی برای افزایش سرمایه‌گذاری و ارتقای بهره‌وری تلاش کنند.

ساير مطالب

اولین بازیگران مرد برنده سیمرغ جشنواره فجر

لحظه احساسی که نقی می فهمه قلب باباپنجعلی هنوز می تپه!

غفلت اسکار از «لیلا حاتمی»

نگاهی به فیلم «یادگار جنوب»؛ بازنده تنهاست!

فیلمبرداری سریال «تمام آمریکایی» به دلیل تیراندازی متوقف شد

شخصیت شرور فیلم «آواتار 3» مشخص شد

چهره ها/ تبریک خاص پردیس احمدیه به پدرش در «پوست شیر»

نگاهی به "هوک"؛ نمایش اخلاق پهلوانی از دیار سیستان

دلتنگی عموپورنگ برای روزهای خوب تلویزیون

نگاهی به فیلم "شماره 10"؛ فرار از قفس امن

روایت محمد خزاعی از شکست پروژه تحریم‌کنندگان

نگاهی به فیلم "پرونده باز است"؛ پوراحمدی که در دهه 60باقی مانده‌است

مهد علیا این دفعه چه نقشه‌ای داره؟

آرزوی تلخ علی انصاریان که برآورده شد

یادی از سریال «پدر سالار» به بهانه روز پدر

چالش «آقای ممیز» برای دو نقش

روایت یک قاتل حرفه‌ای با دی‌کاپریو

روایت فخیم‌زاده از پیشنهاد قالیباف برای ساخت «خواب و بیدار»

«بچه زرنگ» جدید رمضان می‌آید

بازم پژمان ضایع شد!

یک فیلم، یک منتقد: ادای دین ناقص «هوک» به بلوچستان

پخش رمضانی «نون خ» قوت گرفت

ما همیشه با ایرانیا سر جنگ داشتیم

چی شد که فرزانه عروس یکی دیگه شد؟!

نیش‌ و کنایه‌هایی که خاطره «قاتل اهلی» را زنده کرد

ماجرای خوردن سیلی به یادماندنی از عسل بدیعی

8 سکانس ترسناک که دیدنش دل و جرات زیادی می‌خواهد

جمع‌آوری کمک‌ برای زلزله‌زدگان توسط علی شادمان

خودش کم مارموز بود

متفاوت‌ترین تصاویر از تولد اسطوره سینمای ایران

رقابت صابر ابر با خودش در جشنواره فجر

میگه عملی شدی

اکران 20 فیلم جشنواره فیلم فجر در لرستان

یراقچیان: در جشنواره فجر نه جایزه گرفتم نه حتی کاندیدا شدم

سفر ابوالفضل پورعرب همراه با همسر سابقش پربیننده شد

نقد فیلم‌های جشنواره/ «چرا گریه نمی‌کنی؟»؛ عرفان بی‌خیالی و هیولای عشق!

نقد فیلم «چرا گریه نمی‌کنی؟»؛ تنهایی‌های یک بازیکن ایستاده در آفساید

رونمایی از عروسک خواننده «جواد خیابانی» در برنامه خودمونی

چرا کارگردان «چرا گریه نمی‌کنی» به نشست خبری نیامد؟

کلیپی به یاد مرحوم علی انصاریان

تهیه کننده «پرونده باز است»: همه پول را من دادم!

صحبت‌های تند «رضا محقق» خطاب به عوامل فیلمش: شما برای مردم چکار کردید؟

سروصدای «سرهنگ ثریا» در روز غیبت آقای کارگردان و حضورِ مصطفی زمانی

تیزر قسمت سوم «مترجم» منتشر شد

بازی به یادماندنی رضا شفیعی جم در سکانسی از «ارتفاع پست»

«علی» در سینمای ایران؛ از فردین تا علی شادمان

نقد فیلم‌های جشنواره/ «سرهنگ ثریا»؛ ناخنک به سوژه‌های هدرشده

«پوست شیر» و نگاه به زنان قربانی تجاوز

سینمای مستند ما سینمای فقیری است

خوب شد مرد شدی بابا

حضور رئیس سازمان سینمایی در سینمای رسانه

چهره ها/ دلتنگی نسرین مقانلو برای فرزندش در روز مرد

یادی از زنده یاد علی انصاریان در «پدرخوانده»

عاقبت به خیری یعنی همین

روایت نویسنده «بچه زرنگ» از پروسه طولانی تولید این انیمیشن

«پوست شیر»، یک عاشقانه پدرانه

گفتگوی اختصاصی آخرین خبر با تهیه کننده انیمیشن «بچه زرنگ»

ویدئوی جشنواره فیلم فجر به مناسبت روز پدر

نمیشه که عروس عقب بشینه!

«پدر» یعنی عشق، زندگی و آرامش

شماره دادن به روش نوید محمدزاده در «آکتور»

کارگردان «بچه زرنگ»: پروسه تولید انیمیشن بسیار سنگین است

نقد فیلم‌های جشنواره/ «عطرآلود»؛ عطر آن است که خود ببوید!

خیلی سخته بین پدر و مادر یکی رو انتخاب کنم

نگاهی به نقش های ماندگار «پدر» در سینمای ایران

بلیت فروشی استانی جشنواره فیلم فجر از فردا آغاز می‌شود

«بچه زرنگ»؛ قربانی‌شدن بی‌صدای اجرا به‌دست درشت‌نمایی محتوا

اظهارنظر جالب بازیگر نوجوان فیلم «هوک» درباره بازیگری

قدرت نمایی تازه ژاله صامتی با «سرهنگ ثریا»

عروسی لاکچری جنیفر لوپز به خاک و خون کشیده شد

پاسخ تهیه‌کننده «هوک» به چرایی عدم حضور امیر جعفری

این آقا ماشالا شوهر منه

ریگی: چند نفر می‌دانند که سیستان‌وبلوچستان صادرکننده موز است؟

یک فیلم، یک منتقد: «بچه زرنگ» یک کار بومی است نه کپی خارجی

سکانس احساسی پایتخت به بهانه روز پدر

«هوک»؛ مهربان به بهای جان

یک سکانس پدر دختری دیدنی از سریال «پوست شیر»

«نون.خ» به تدوین نهایی رسید

چند ستاره بر شانه «سرهنگ ثریا» نشست؟

با پول قند و چایی فیلم‌های خارجی انیمیشن ساختیم!

دلتنگی و بغض بازیگران برای پدر و مادران آسمانی

فک و فامیل بازی همیشه هم بد نیست انگار!

منتقدان چند ستاره برای «عطرآلود» ثبت کردند؟

فهمید شوهرش شاعر نبوده!

دلیل تأخیر در معرفی داوران فجر چیست؟

در این مثلث عشقی چه کسی «قوی‌تر» است؟

افشاگری داماد خانواده علی انصاریان از علت فوت

تهیه کننده «سرهنگ ثریا»: اردوگاه اشرف عین به عین واقعی ساخته شده

«شماره 10» از کم خرج ترین فیلم های جشنواره امسال

ماجرای فیلم «هایپاور» با بازی علیرام نورایی چیست؟

مسن‌ترین بازیگر مرد ایران خیلی جدی شما را می‌خنداند!

طلسم شکسته شده در جشنواره فجر تکرار می‌شود؟

فیلم های روز چهارم جشنواره فجر؛ بازیگران مشهور می آیند؟

اشک های مهران غفوریان در برنامه زنده برای پدرش

تهیه جهیزیه در سال 1390

شما فقط جغرافی مرگ رو عوض می کردین؟

چقدر راحت قانعش کرد

سوژه داغ هفته: از حواشی جشنواره فجر تا افشاگری مجری معروف در مورد مرگ مشکوک علی انصاریان

نظر کارگردان فیلم« عطر آلود» در مورد جشنواره فجر

من از خونه تو فقط همین قاب رو میبرم