آریا جوان

آخرين مطالب

وزارت نفت

گام بلند صنعت نفت در استقرار اورژانس هوایی در خوزستان

آریا جوان - رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز با تأکید بر ارتقای ارائه خدمات درمانی و حفظ سلامت کارکنان صنعت نفت در شرایط اورژانسی بر لزوم استقرار اورژانس هوایی در مناطق عملیاتی تأکید و خبر از راه‌اندازی اورژانس هوایی در مناطق جنوبی کشور را داد.

ایران به جمع معدود سازندگان توربواکسپندر جهان می‌پیوندد

آریا جوان - دستیابی به فناوری‌های نو، همواره یکی از دغدغه‌های صنعت نفت بوده که با جهت‌گیری مدیران وزارت نفت دولت سیزدهم برای استفاده حداکثری از توانمندی‌های داخلی قوت گرفته به طوری که اخیراً ایران به فناوری ساخت توربین جریان محوری ۳.۵ مگاواتی (توربواکسپندر) دست یابد.

مازوت‌سوزی در نیروگاه بعثت وجود ندارد

آریا جوان - مدیرعامل نیروگاه حرارتی برق بعثت با بیان اینکه تا دو سال آینده این نیروگاه به‌طور کامل سیکل ترکیبی و تک‌سوز می‌شود، گفت: از ١٢ سال پیش با حکم قضایی همه سیستم مازوت نیروگاه بعثت پلمب شده و در همه این سال‌ها حتی یک لیتر هم مازوت مصرف نشده است.

راهبردی‌ترین کریدور نفتی ایران به زیر زمین منتقل می‌شود

آریا جوان - مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: به‌دلیل وجود معارضان متعدد در مسیر کریدور نفتی اهواز و لزوم ایجاد نشدن اختلال ترافیکی برای شهروندان در این منطقه، برای نخستین بار در صنعت نفت، این کریدور با حفاری افقی و لوله‌گذاری به شیوه حفر قنات به زیر زمین منتقل می‌شود.

ایران همواره بر همکاری سازنده با کویت در حوزه انرژی از جمله میدان آرش تأکید دارد

آریا جوان - سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: جمهوری اسلامی ایران بر اساس مذاکرات دوجانبه خود با دولت کویت و سوابق مذاکراتی، همواره بر همکاری دوستانه و سازنده در حوزه انرژی از جمله در منطقه آرش تاکید کرده است.

ادامه ادعاهای غیر مستند درباره مازوت‌سوزی در تهران

آریا جوان - ادعای مازوت‌سوزی در نیروگاه‌های تهران یا توزیع فرآورده‌های نفتی غیراستاندارد در این کلانشهر در حالی از سوی برخی افراد مطرح می‌شود که هیچ سند و مدرکی در این زمینه تاکنون ارائه نشده و این موضوع همواره از سوی وزارت نفت، سازمان محیط زیست و سازمان ملی استاندارد تکذیب می‌شود و تکرار این دروغ باعث شده متهم اصلی آلودگی هوا پنهان بماند.

ادامه ادعاهای بدون مستند درباره مازوت‌سوزی در تهران

آریا جوان - ادعای مازوت‌سوزی در نیروگاه‌های تهران یا توزیع فرآورده‌های نفتی غیراستاندارد در این کلانشهر در حالی از سوی برخی افراد مطرح می‌شود که هیچ سند و مدرکی در این زمینه تاکنون ارائه نشده و این موضوع همواره از سوی وزارت نفت، سازمان محیط زیست و سازمان ملی استاندارد تکذیب می‌شود و تکرار این دروغ باعث شده متهم اصلی آلودگی هوا پنهان بماند.

پای کمپرسور سانتریفیوژ ایرانی به بازار روسیه و بلاروس باز شد

آریا جوان - یکی از شرکت دانش‌بنیان ایرانی موفق به تولید کمپرسور سانتریفیوژ با بازدهی بالا شد که با توجه به فونداسیون سبک آن به تعمیرات و نگهداری کمتری نیاز دارد و توانسته است به بازارهای صنعتی روسیه و بلاروس راه یابد.

تفاهم‌نامه تأمین دانش‌فنی پتروشیمی‌های آریا و مهتاب پارسیان با یک شرکت چینی امضا شد

آریا جوان - معاون برنامه‌ریزی و توسعه اقتصادی هلدینگ پتروفرهنگ از انعقاد دو تفاهم‌نامه تأمین دانش‌فنی با یک شرکت معتبر چینی از سوی شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ پتروفرهنگ خبر داد.

صنعت پتروشیمی ایران به توان و دانش ایرانی تکیه زده است

آریا جوان - مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با تأکید بر حمایت حداکثری از شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی گفت: صنعت پتروشیمی ایران در مسیر توسعه و پیشرفت به توان و تخصص دانش ایرانی و بومی تکیه زده است.

تأمین و توزیع روزانه بیش از ۲ میلیون لیتر فرآورده‌ در جایگاه‌های سوخت کردستان

آریا جوان - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان از تأمین و توزیع روزانه بیش از ‌۲‌ ‌میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر بنزین و نفت‌گاز در جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی این منطقه ‌خبر داد.

مازوت‌سوزی در تهران و کرج را تکذیب می‌کنم/ ناکارآمدی حمل‌ونقل عمومی دلیل آلودگی هواست

آریا جوان - رئیس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست در واکنش به صحبت‌هایی مبنی بر مازوت‌سوزی در نیروگاه‌ها گفت: این موضوع را تکذیب می‌کنم، به هیچ‌وجه مازوت‌سوزی در تهران و کرج نداشته‌ایم، ناکارآمدی حمل‌ونقل عمومی سبب مشکل آلوده شدن هواست.

دانش‌بنیان‌ها در بومی‌سازی لایسنس‌های صنعت پتروشیمی فعال‌تر شوند

آریا جوان - معاون برنامه‌ریزی وزیر نفت گفت: انتظارم از شرکت‌های دانش‌بنیان این است که در حوزه خلق دانش‌های بومی صنعت پتروشیمی بیش از پیش فعال شوند تا تکمیل زنجیره ارزش که سیاست دولت سیزدهم است را بتوانیم بیش از پیش تحقق بخشیم.

حدود ۲۶۰ فناوری در صنعت پتروشیمی استفاده می‌شود/ بازاری گسترده برای دانش‌بنیان‌ها

آریا جوان - مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی با اشاره به تعدد بالای فناوری‌ها در صنعت پتروشیمی گفت: صنعت پتروشیمی با حدود ۲۶۰ فناوری، صنعتی دانش‌محور است.

تثبیت قیمت نفت در بازارهای جهانی

آریا جوان - تردیدها درباره اجرای کاهش عرضه داوطلبانه اضافه اعضای ائتلاف اوپک‌پلاس و تنش‌ها در خاورمیانه قیمت نفت در بازارهای جهانی را ثابت نگه داشت.

کرملین: کاهش تولید اوپک‌پلاس زمانبر خواهد بود/ مذاکرات پوتین با سران عضو اوپک‌پلاس

آریا جوان - سخنگوی کاخ کرمیلین اعلام کرد که کاهش عرضه داوطلبانه اضافه برخی از اعضای اوپک‌پلاس که قرار است از یکم ژانویه تا پاین مارس ۲۰۲۴ اجرا شود، زمانبر خواهد بود.

کرملین: اجرای کاهش تولید اوپک‌پلاس زمانبر خواهد بود/ مذاکرات پوتین با سران عضو اوپک‌پلاس

آریا جوان - سخنگوی کاخ کرمیلین اعلام کرد که کاهش عرضه داوطلبانه اضافه برخی از اعضای اوپک‌پلاس که قرار است از یکم ژانویه تا پاین مارس ۲۰۲۴ اجرا شود، زمانبر خواهد بود.

اولویت سازمان برنامه و بودجه کمک به پایداری تولید در صنعت نفت است

آریا جوان - معاون امور انرژی سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه هدف بازدید از تأسیسات عملیاتی آشنایی با تلاش کارکنان، مشکل‌ها و چالش‌های آنان در زمینه تولید است، گفت: بدون شک اولویت ما کمک به تولید پایدار مستمر در کشور به‌خصوص صنعت نفت است.

ارزیابی ریسک خطوط لوله جریانی نفت خام انجام شد

آریا جوان - سرپرست مدیریت عملیات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون از دستاورد قابل تحسین کارگروه نظام انسجام خطوط لوله (PIMS) در ارزیابی ریسک خطوط لوله جریانی خبر داد.

ناترازی در حوزه انرژی یک تهدید و یک فرصت بزرگ است

آریا جوان - رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به ناترازی که در برخی حوزه‌ها مانند انرژی وجود دارد که تهدیدی بزرگ است، گفت: باید در نظر داشت که همین‌جا هم بزرگ‌ترین فرصت ما برای تأمین منابع به شمار می‌آید که هم مردم از آن منفعت ببرند و هم دولت از این طریق بتواند با تأمین منابع پروژه‌های خود را پیش ببرد.

رئیس‌جمهوری اصلاحیه بند (ک) تبصره (۱) قانون بودجه ۱۴۰۲ را برای اجرا ابلاغ کرد

آریا جوان - رئیس‌جمهوری قانون اصلاح بند (ک) تبصره (۱) قانون بودجه سال ۱۴۰۲ کل کشور را برای اجرا به وزارتخانه‌های نفت، راه و شهرسازی، امور اقتصادی و دارایی و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ کرد.

بودجه ۱۴۰۳ بر رشد اقتصادی ۸ درصدی هدف‌گذاری شده است

آریا جوان - رئیس‌جمهوری گفت: در لایحه بودجه ۱۴۰۳ مبتنی بر تأکیدات مقام معظم رهبری و اسناد بالادستی رشد اقتصادی ۸ درصدی هدف‌گذاری شده که با توجه به آمار سه ماه نخست سال که رشد ۷ درصدی را در بخش‌های مختلف نفت، صنعت و کشاورزی نشان می‌دهد، تحقق این هدف‌گذاری دور از انتظار نیست.

تحقق رشد ۸ درصدی تولید ناخالص داخلی با تقویت نقش نفت در اقتصاد ایران

آریا جوان - رئیس دانشکده معارف اسلامی و اقتصاد دانشگاه امام صادق (ع) با اشاره به اینکه تحرک بخش نفت در رشد اقتصادی از ابتدای دولت سیزدهم آغاز شده و در تابستان ۱۴۰۲ با رشد ۲۵.۶ درصدی به اوج خود رسیده است، گفت: این رشد در صورتی که ادامه‌دار باشد افزون بر کمک به توسعه صنعت نفت، به مجموعه نظام اقتصادی کشور نیز برای تحقق رشد ۸ درصدی اقتصاد در برنامه هفتم توسعه کمک خواهد کرد.

درآمدهای حاصل از فروش نفت و گاز باید به ثروت تبدیل و سرمایه‌گذاری شوند

آریا جوان - رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نفت از انفال و از سرمایه‌های ما به شمار می‌آید که باید به ثروت تبدیل شود، همچنین باید به‌گونه‌ای در آن سرمایه‌گذاری کنیم که روز به روز برای ما ارزش افزوده ایجاد کند که این موضوع بسیار مهم و اساسی است.

رتبه نخست وزارت نفت در تولید بار اول در میان دستگاه‌های اجرایی کشور

آریا جوان - معاون توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری گفت: وزارت نفت با همه زیرمجموعه‌هایش در مجموع بیشترین عملکرد را در تولید بار اول در میان دستگاه‌های اجرایی داشته است.

ثبت‌نام متقاضیان دریافت گاز مایع یارانه‌ای در سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی الزامی است

آریا جوان - شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: توزیع گاز مایع یارانه‌ای تنها از طریق سامانه دریافت فرآورده‌های نفتی (سدف) انجام می‌شود و متقاضیان باید در سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی (سدف) ثبت‌نام کنند.

سامانه هوشمند سازندگان و منابع مورد تأیید صنعت پتروشیمی راه‌اندازی می‌شود

آریا جوان - مسئول امور توسعه کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و ساخت داخل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از راه‌اندازی سامانه هوشمند سازندگان و منابع مورد تأیید صنعت پتروشیمی برای به‌هم‌رسانی نیاز شرکت‌های پتروشیمی، توانمندی شرکت‌های داخلی و بازخورد اقلام ساخته‌شده خبر داد.

پنجاه‌وهشتمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

آریا جوان - شانا _ گروه فیلم: در برنامه‌ریزی‌های موفق برای رسیدن به توسعه‌ پایدار و بنبر آن نیل به توسعه‌یافتگی در صنعت و انرژی استفاده از همه ظرفیت‌های ممکن از سرمایه انسانی و محمل‌های انرژی مورد توجه قرار می‌گیرد. اهتمام بخش‌های فعال در گروه‌های مختلف صنایع، منابع طبیعی و انرژی به مقوله‌ اقتصاد دانش‌بنیان امری نیازمند برنامه‌ریزی و سیاستگذاری‌ است. طرح‌های توسعه‌محور و دانش‌بنیان، اعتماد به استعدادهای بومی، بررسی همه‌جانبه‌ ظرفیت‌های طرح‌های ملی و توجه به روند توسعه‌ علمی در کشور می‌تواند افزون بر تأثیرگذاری مستقیم بر دستیابی به توسعه در بخش انرژی؛ سبب‌ساز و محرک قابل اعتمادی در مسیر توسعه همه‌جانبه و پایدار قلمداد شود. امروز، برنامه‌های کلان مبتنی بر اقتصاد دانش‌بنیان در رشد و تغییر ساختار کلان مؤثرند، زیرا هرچه اقتصاد در همه سطوح به سمت ساختار دانش‌بنیان پیش برود، موجب بهبود است و با توجه به اینکه شدت انرژی، توسعه پایدار و اقتصاد دانش‌بنیان از مهم ترین ارکان نگاه توسعه‌ای محسوب می شوند، هدف‌گذاری و حرکت در این مسیر از نکات و نقاط مثبت در نگرش و عمل شمرده می‌شود.

پژوهش و فناوری پتروشیمی مرجع صادرات فناوری، کاتالیست و مواد شیمیایی است

آریا جوان - مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی گفت: این شرکت در دو سال اخیر در دولت سیزدهم با حمایت وزارت نفت و صنعت پتروشیمی، مرجع صادرات فناوری‌، کاتالیست و مواد شیمیایی به کشورهای مختلف شده است.

قیمت نفت کاهش یافت

آریا جوان - تصمیم اوپک‌پلاس و ابهام درباره رشد تقاضای سوخت در جهان سبب کاهش قیمت‌ نفت در روز دوشنبه (۱۳ آذرماه) شد.

آمادگی ایران برای همکاری با کوبا در بخش‌های مختلف از جمله انرژی

آریا جوان - رئیس‌جمهوری ضمن اعلام آمادگی برای همکاری با کوبا در بخش‌های مختلف از جمله انرژی گفت: امروز منافع دو ملت ایجاب می‌کند گام‌های مؤثرتری برای تبادل ظرفیت‌ها و تجربیات برداشته شود.

تولید برق از تأسیسات تقویت فشار گاز کلید خورد

آریا جوان - پروژه بازیافت انرژی از اگزوز توربین‌های گازی با هدف استفاده بهینه از منابع موجود و به‌منظور بالا بردن بازده تأسیسات تقویت فشار گاز در دستور کار قرار گرفت.

ایجاد ارزش افزوده با استفاده از هوشمندسازی میدان‌های نفت و گاز

آریا جوان - مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران بر اهتمام این شرکت به حل چالش‌ها با استفاده از فناوری‌های دیجیتال و هوشمندسازی میدان‌های نفت و گاز تأکید کرد و گفت: با استفاده از این فناوری‌ها ارزش‌ افزوده چشمگیری ایجاد می‌شود.

محصول‌های استراتژیک تولید بار اول در مناطق نفت‌خیز جنوب معرفی شدند

آریا جوان - سمینار علمی پژوهشی طراحی و ساخت شیپور مافوق صوت و جریان‌سنج مجازی، به‌عنوان دو محصول جدید تولید بار اول شرکت‌های دانش بنیان در مناطق نفت‌خیز جنوب برگزار شد.

ساير مطالب

نجات 6 خدمه لنج باری در خلیج‌فارس

نتایج اقدام‌های وزارت نفت با افزایش درآمدهای نفتی ملموس است

نتایج اقدام‌های وزارت با افزایش درآمدهای نفتی ملموس است

نتایج اقدام‌های وزارت با افزایش در آمدهای نفتی ملموس است

توزیع یارانه‌ای گاز مایع ادامه دارد/ سهم 95 درصدی گاز مایع یارانه‌ای از تقاضای کشور

تهیه 42 طرح راهبردی تولید بار اول در مجتمع گاز پارس جنوبی/ امضای قرارداد با 17 شرکت دانش‌بنیان در دولت سیزدهم

بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی رنگ، رزین و پوشش‌های صنعتی برگزار می‌شود

پالایش نفت آفتاب نشان مدیر عالی سال را کسب کرد

تمرکز بر اقتصاد دانش‌بنیان ضامن عبور کشور از اقتصاد شکننده و وابسته است

بهره‌برداری از یک جایگاه عرضه سوخت در آذربایجان شرقی

اساسی‌ترین راهکار دور زدن تحریم‌ها ‌استفاده از توان دانش‌بنیان‌هاست

پالایشگاه نفت بندرعباس شرکت برتر انجمن مدیریت سبز اروپا شد

گاز مایع طبق مصوبه مجلس با سامانه سدف توزیع می‌شود

4 پرسش کلیدی از کاپ 28 درباره حل‌وفصل موضوع بازار جهانی کربن

دکل 102 تعمیراتی مناطق نفت‌خیز جنوب با موفقیت جابه‌جا شد

فروش حدود 430 هزار میلیارد تومان محصولات دانش‌بنیان در سال 1401

شمار دانش‌بنیان‌های حاضر در دومین رویداد پتروفن 3 برابر شد

نشست‌ 187 اوپک و سی‌وششمین نشست وزارتی اوپک‌پلاس

اولویت دولت استفاده از درآمدهای نفتی برای سرمایه‌گذاری است

اوپک چه نسخه‌ای برای شرکت‌کنندگان نشست اقلیمی کاپ 28 پیچید؟

برزیل با پیوستن به اوپک‌پلاس تولید نفت را کاهش نمی‌دهد

حضور فعال اوپک در نشست کاپ 28 در دوبی

یک بام و دو هوای دوبی در ریاست بر نشست کاپ 28

اجرای طرح پلیمر گچساران شتاب می‌گیرد/ تأمین ویژه منابع مالی ریالی و ارزی

صادرات 20 میلیون دلار کاتالیست راهبردی به روسیه

قیمت گاز مایع غیریارانه‌ای 10 درصد بیشتر از نرخ یارانه‌ای تعیین شد

استقبال عکاسان 63 کشور از جشنواره بین‌المللی عکس پارس

طرح محیط زیستی بازیافت آمونیاک پتروشیمی خراسان به بهره‌برداری رسید

مطالبات بانوان صنعت نفت به‌طور مستمر پیگیری می‌شود

همکاری علمی پژوهشی وزارت نفت با دانشگاه صنعتی شریف آغاز شد

رفع تصرف 35 هکتار از اراضی شرکت ملی نفت ایران در گچساران

تأثیر بسزای تجارت نفت و گاز در افزایش رشد اقتصادی کشور

گزیده‌های نفتی هفته

شماری از اعضای اوپک‌پلاس روزانه 2.2 میلیون بشکه از تولید خود می‌کاهند

تأمین پایدار و تثبیت تولید گاز در میدان‌های زاگرس جنوبی

ترمیم خطوط لوله‌ انتقال گاز با استفاده از توان دانش‌بنیان‌ها

راویان پیشرفت درباره پیشرفت‌های صنعت نفت تحقیق و روشنگری کنند

خودکفایی صنعت پتروشیمی با توان متخصصان داخلی/ راویان پیشرفت درباره پیشرفت‌های صنعت نفت تحقیق و روشنگری کنند

راویان پیشرفت و خدمت صنعت نفت افتخارهای جوانان را روایت می‌کنند

اوپک‌پلاس از نظر وحدت همکاری و تفاهم در نقطه‌ای مطلوب قرار دارد

بیانیه پایانی سی‌وششمین نشست وزارتی اوپک‌پلاس

برزیل به ائتلاف اوپک‌پلاس‌ ملحق می‌شود

سی‌وششمین نشست وزارتی اوپک‌پلاس آغاز به‌کار کرد

به‌کارگیری توان دانش‌بنیان‌ها در حوزه محیط زیست پتروشیمی شیراز

ایران در سال 2024 نایب رئیس نشست‌های اوپک خواهد بود

وزارت نفت دولت سیزدهم احیاکننده دیپلماسی انرژی بود

امیدواریم امسال کمترین چالش را در سوخت‌رسانی زمستانی داشته باشیم

افزایش 21 درصدی ذخیره‌سازی سوخت مایع در نیروگاه‌ها/ انتقال فرآورده در کشور 11 درصد رشد داشته است

سوخت‌رسانی بی‌وقفه با هماهنگی بین‌دستگاهی و همدلی سازمانی

سوخت‌رسانی بدون وقفه در کشور با هماهنگی بین‌دستگاهی و همدلی سازمانی

نشست 187 عادی اوپک از طریق ویدیوکنفرانس آغاز به‌کار کرد

ذخیره 3.2 میلیارد لیتر نفت‌گاز در نیروگاه‌ها برای زمستان 1402

قدردانی معاون وزیر کشور از اوجی برای سوخت‌رسانی بی‌وقفه در ایام سال/ وزارت نفت دولت سیزدهم کاستی‌ها گذشته را مدیریت کرد

توسعه فرهنگ بسیجی در وزارت نفت و صنعت گاز

تسلیت مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره برای درگذشت یکی از کارکنان مناطق عملیاتی

مازوت‌سوزی در تهران نداریم/ بنزین و نفت‌گاز توزیعی در تهران و کلانشهرها 100درصد یورو است

پیش‌بینی مذاکرات دشوار اوپک‌پلاس/ امکان تغییر سیاست وجود دارد

آمادگی دانشگاه صنعت نفت برای ارائه تجربه‌های ارزشمند

فجر انرژی خلیج فارس اندازه‌گیری مقدار سیلیس در آب را ثبت ملی کرد

راه‌اندازی خط تولید کاتالیست نانو ساختار برای صنایع پالایشی

پیشرفت 87 درصدی اجرای پروژه خط لوله گاز دوراهی دشتک – نهبندان

ازسرگیری اجرای پروژه موزه نفت در خاستگاه نفت ایران

طوفان دریای سیاه صادرات نفت روسیه و قزاقستان را مختل کرد

غلبه صنعت نفت بر تحریم با رشد 25 درصدی در تابستان

ورود شرکت صنایع تجهیزات نفت به حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر

بانوان صنعت نفت مصداق بارز توانمندی در عرصه‌ اجتماع هستند

وزش طوفان در دریای سیاه قیمت نفت را افزایش داد

دومین دوره تربیت و تعالی راویان پیشرفت و خدمت صنعت نفت برگزار شد

ذخیره‌سازی 3 میلیارد و 100 میلیون مترمکعب گاز در مخازن طبیعی کشور

تأمین 80 درصد تجهیزات طرح‌های پتروشیمی از داخل/ داخلی‌سازی 15 کالای صنعت پتروشیمی از سوی دانش‌بنیان‌ها در دولت سیزدهم

تحول بزرگ محیط زیستی پالایشگاه اصفهان با اجرای 23 پروژه مهم در حوزه آب

سیاست‌های دولت در خنثی‌سازی تحریم‌ها و افزایش درآمدهای نفتی مشهود است

پساب پالایشگاه نفت اصفهان به صفر می‌رسد/ کاهش 75 درصدی مصرف آب پالایشگاه تا نیمه نخست سال آینده

پیشتازی نفت در تحقق رشد اقتصادی دولت سیزدهم/ افزایش 15 برابری رشد اقتصادی صنعت نفت در 2 سال گذشته

پیشتازی نفت در تحقق رشد اقتصادی دولت سیزدهم/ افزایش رشد اقتصادی صنعت نفت در 2 سال گذشته

کاهش زمان صدور کارت سوخت به 10 روز/ تفاهم‌نامه سامانه ثبت درخواست صدور کارت سوخت امضا شد

طرح توسعه 16 مخزن نفت و گاز جنوب ایران به نتیجه رسید

طرح ملی بهینه‌سازی موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری استان فارس

بهینه‌سازی موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری در استان فارس

قیمت نفت در بودجه 1403 رقمی قابل دفاع در بازار جهانی است

اجرای پروژه بنزین‌سازی پالایشگاه تهران تسریع می‌شود

فعال شدن دوباره سوآپ گازی دستاورد مهم نشست اکو بود

سوخت یارانه‌ای گاز مایع تغییر قیمتی نداشته‌ است/ توزیع بیش از 90 درصدی گاز مایع با قیمت یارانه‌ای

قیمت نفت افزایش یافت

«لحظه حقیقت» از دیدگاه چه کسی؟!

«بزنگاه تصمیم‌گیری» برای سوخت‌های فسیلی

کاهش عرضه سوخت فسیلی عامل افزایش فقر جهانی

کاهش 27 درصدی انتشار گازهای مشعل در پالایشگاه فجر جم

افزایش 12 هزار بشکه‌ای تزریق پساب در نفت و گاز مارون

ثبت رکوردی تازه در تولید پی‌وی‌سی پتروشیمی غدیر

پیوست الزام مشترکان صنعتی گاز به بهینه‌سازی به‌زودی تدوین می‌شود

نقش 16 درصدی افزایش تولید و صادرات نفت در رشد اقتصادی ایران/ ثبت رشد اقتصادی 25/6 درصدی بخش نفت در تابستان 1402

آمادگی 100 درصدی برای انتقال پایدار گاز در زمستان

کدام مشترکان گاز پاداش صرفه‌جویی و قبض رایگان می‌گیرند؟

رونمایی از اهم برنامه‌های در حال اجرای صنعت گاز/ مهم‌ترین چالش، محدودیت شدید منابع مالی است

رونمایی از اهم برنامه‌های در حال اجرای صنعت گاز/ مهمترین چالش، محدودیت شدید منابع مالی است

فرانسه و کنیا به‌دنبال تصویب مالیات بین‌المللی برای تأمین مالی اقدام‌های اقلیمی

در مناطقی با دمای منفی 10 درجه استخر روباز ساختند/ گازرسانی بیشتر به صنایع باید با افزایش ارزش افزوده همراه باشد

در مناطقی با دمای منفی 10 درجه استخر روباز زدند/ گازرسانی بیشتر به صنایع باید با افزایش ارزش افزوده همراه باشد

سایه‌افکنی قانون اتحادیه اروپا بر سر تولیدکنندگان خارجی نفت و گاز/ کدام کشورها بیشتر لطمه می‌بینند؟