آریا جوان

آخرين مطالب

وزارت نفت

تولید حدود ۲ میلیون تن اتان در پارس جنوبی

آریا جوان - مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی اعلام کرد که از ابتدای امسال تاکنون، بیش از ۱۶۵ میلیارد و ۳۲۰ میلیون مترمکعب گاز به خط لوله سراسری کشور تزریق و بیش از یک میلیون و ۹۷۵ هزار تن اتان در این مجموعه تولید شده است.

مقام نخست مسابقات ملی مهارت به یکی از کارکنان شرکت ملی حفاری رسید

آریا جوان - یکی از کارکنان شرکت ملی حفاری در مسابقات ملی مهارت کارگران کشور موفق به کسب مقام‌ نخست و دریافت مدال طلا، لوح سپاس و تندیس نخستین مسابقات ملی مهارت کارگران کشور در رشته طراحی قطعات صنعتی به کمک نرم‌افزار SOLIDWORKS شد.

شرکت ملی حفاری حائز رتبه برتر فعالیت‌های پژوهشی خوزستان شد

آریا جوان - شرکت ملی حفاری با کسب ۹۸.۵ از ۱۰۰ امتیاز، در طرح بررسی عملکرد و فعالیت‌های پژوهشی دستگاه‌های اجرایی استان خوزستان از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان، حائز رتبه برتر شد.

۹۸ درصد کاتالیست‌های صنعت نفت بومی‌سازی شده‌اند

آریا جوان - مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی با اعلام این خبر که ۹۸ درصد کاتالیست‌های صنعت نفت از سوی شرکت‌های معتبر داخلی تولید می‌شود، گفت: هم‌اکنون کاتالیست‌های ایرانی به کشورهای منطقه صادر و با موفقیت در مجتمع‌ها استفاده می‌شود.

ارسال ۱۰۰۰ کپسول گاز مایع مازاد بر سهمیه برای زلزله‌زدگان خوی

آریا جوان - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه گفت: با هدف کمک به زلزله‌زدگان شهرستان خوی، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه در حرکتی جهادی و خودجوش با همکاری شرکت پرسی‌ایران‌گاز ارومیه، دو محموله سیلندر گاز مایع شامل ۱۰۰۰ کپسول مازاد بر سهمیه به مناطق آسیب‌دیده ارسال شد.

نمایشگاه نفت خوزستان؛ مهم‌ترین رویداد صنعت نفت جنوب

آریا جوان - مدیر عملیات ترابری و پشتیبانی تولید شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب برگزاری نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان را مهم‌ترین رویداد صنعت نفت در جنوب عنوان کرد.

توازن قوای جدید در بازار جهانی نفت

آریا جوان - تحولات بنیادین بازار نفت نشان می‌دهد تحولات سال ۲۰۲۲ نقطه آغازی برای یک زورآزمایی تازه در بازار نفت شده است که در آینده نه‌چندان دور، توازن قوای جدیدی را به همراه خواهد داشت.

امکان ارتقای تا ۳۰ درصدی مقدار تولید گاز پارس جنوبی از طریق تجهیزات دانش‌بنیان

آریا جوان - رئیس پژوهش و فناوری مجتمع گاز پارس جنوبی از امکان ارتقای تا ۳۰ درصدی مقدار تولید گاز این مجموعه از طریق تجهیزات دانش‌بنیان و از مسیر بهینه‌سازی خبر داد.

افزایش ۸ درصدی تزریق گاز به خطوط سراسری از پالایشگاه ایلام

آریا جوان - مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام با بیان اینکه در ۹ ماه امسال، یک میلیارد و ۱۷۴ میلیون مترمکعب گاز از سوی این پالایشگاه به شبکه سراسری تزریق شده است، گفت: این مقدار گاز تزریقی نسبت به مدت مشابه پارسال از لحاظ تولید و فروش، ۸ درصد افزایش یافته است.

بازدید مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از روند سوخت‌رسانی به مناطق زلزله‌زده خوی

آریا جوان - مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در سفری دو روزه به استان آذربایجان غربی ضمن بررسی وضع تأمین و سوخت‌رسانی انواع فرآورده نفتی از مبادی تأمین کشور از مناطق زلزله‌زده خود بازدید کرد.

ایران توان رسیدن به ظرفیت تولید روزانه ۷.۴ میلیون بشکه نفت را دارد

آریا جوان - رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه ایران توان رسیدن به ظرفیت تولید روزانه ۷ میلیون و ۴۰۰ هزار بشکه نفت را دارد، گفت: ما کشوری نفتی هستیم، نمی‌توانیم از کشورهایی که برای افزایش ظرفیت تولیدشان برنامه‌ریزی می‌کنند، عقب بمانیم.

استان هرمزگان می‌تواند عسلویه جدید ایران شود

آریا جوان - استاندار هرمزگان خواستار ایجاد پیوند بین زنجیره معدنی استان کرمان و زنجیره نفت و گاز هرمزگان با هدف تبدیل این منطقه به عسلویه‌ای دیگر شد.

افزایش روزانه ۱۶ هزار بشکه‌ای تولید نفت ایران با اجرای طرح نگهداشت تولید میدان‌های اسفند و سیوند

آریا جوان - مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران اعلام کرد که با اجرای طرح نگهداشت و افزایش تولید میدان‌های اسفند و سیوند، روزانه ۱۶ هزار بشکه به تولید نفت کشور افزوده شده است.

پایانه صادراتی و وارداتی بندر شهید رجایی به بهره‌برداری رسید

آریا جوان - امروز و همزمان با ایام دهه فجر، پایانه صادراتی و وارداتی بندر شهید رجایی شرکت نفت سپاهان امروز (شنبه، ۱۵ بهمن‌ماه) به‌صورت ویدیو کنفرانس با دستور وزیر نفت به بهره‌برداری رسید.

ایران در جمع ۶ کشور دارنده دانش‌فنی تولید کک‌اسفنجی/ هزینه‌کرد ۱۱۰۰ میلیارد تومانی نفت در حوزه اجتماعی هرمزگان

آریا جوان - وزیر نفت با اشاره به اینکه ایران هم‌اکنون جزو ۶ کشور دارای دانش‌فنی تولید کک‌اسفنجی در دنیا شده است، گفت: استان هرمزگان قطب پالایشی فرآورده‌های نفتی کشور است که با احداث پالایشگاه شهید قاسم سلیمانی و مروارید مکران ظرفیت پالایشی این استان به یک میلیون و ۸۰۰ هزار بشکه خواهد رسید.

طرح نگهداشت و افزایش تولید میدان‌های اسفند و سیوند به بهره‌برداری رسید

آریا جوان - طرح نگهداشت تولید میدان‌های اسفند و سیوند امروز (شنبه، ۱۵ بهمن‌ماه) همزمان با ایام‌الله دهه فجر با دستور وزیر نفت به‌صورت ویدیوکنفرانس به بهره‌برداری رسید.

بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۳ میلیارد دلار طرح نفتی/ ایران در تولید کک‌اسفنجی خودکفا می‌شود

آریا جوان - وزیر نفت از بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی نزدیک به ۳ میلیارد دلار طرح نفتی خبر داد و گفت: اجرای طرح ارتقای کیفیت فرآورده‌های سنگین پالایشگاه نفت بندرعباس افزون‌بر جلوگیری از خروج ارز، ایران را در تولید این محصول کلیدی خودکفا می‌کند.

بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۲ طرح پالایشی

آریا جوان - بهره‌برداری از واحد تولید و ذخیره‌سازی قیر شرکت پالایش نفت جی و آغاز عملیات اجرایی طرح ارتقای کیفیت محصولات سنگین پالایشگاه بندرعباس امروز (شنبه، ۱۵ بهمن‌ماه) همزمان با دهه فجر و با حضور وزیر نفت، رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری و استاندار هرمزگان انجام شد.

گزیده‌های نفتی هفته

آریا جوان - اخبار مربوط به بازدید رهبر انقلاب از نمایشگاه توانمندی‌های تولید داخل و غرفه وزارت نفت در این نمایشگاه، حضور وزیر نفت در نشست علنی مجلس به‌منظور پاسخ به پرسش نماینده تهران و ارائه گزارش از تازه‌ترین وضع تولید و فروش نفت و گاز کشور و دیگر اخبار صنعت نفت را در گزیده‌های نفتی این هفته بخوانید.

استقرار تجهیزات کنترل فوران چاه‌های پرفشار در نمایشگاه نفت خوزستان

آریا جوان - تجهیزات کنترل فوران چاه‌های پرفشار هم‌زمان با دهه فجر و به مناسبت برگزاری سیزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان خوزستان، مستقر شد.

بازتعریف مسیر توسعه صنعت پتروشیمی کلید خورد/حرکت به سمت بازار محوری

آریا جوان - مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع تکمیلی خلیج فارس با اشاره به بررسی و مطالعه برنامه‌های توسعه‌ای شرکت‌های بین‌المللی، گفت: در نظر داریم برمحور این مطالعات و با نیازسنجی داخلی و بازارسنجی صادراتی، صنعت پتروشیمی را از حالت خوراک محوری به سمت بازار محوری سوق دهیم.

قدردانی استاندار البرز از اقدام‌ها و عملکردهای یکساله شرکت گاز این استان

آریا جوان - استاندار البرز ضمن قدردانی از اقدام‌ها و عملکردهای یکساله شرکت گاز این استان گفت: شرکت گاز در این استان عملکرد فوق‌العاده خوب و مثبتی در یکسال گذشته داشته و با حجم پیشرفت پروژه‌ها قبل از سال ۱۴۰۲ البرز را استان سبز اعلام می‌کنیم.

قدردانی استاندار البرز از اقدام‌ها و عملکرد یکساله شرکت گاز این استان

آریا جوان - استاندار البرز ضمن قدردانی از اقدام‌ها و عملکردهای یکساله شرکت گاز این استان گفت: شرکت گاز در این استان عملکرد فوق‌العاده خوب و مثبتی در یکسال گذشته داشته و با حجم پیشرفت پروژه‌ها قبل از سال ۱۴۰۲ البرز را استان سبز اعلام می‌کنیم.

انتقال بیش از ۲۳۰ میلیارد مترمکعب گاز طبیعی در کشور/ ۸ بهمن رکورد تازه مقدار انتقال گاز ثبت شد

آریا جوان - مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران ضمن تأکید بر ضرورت صرفه‌جویی در مصرف گاز طبیعی در فصل سرد سال، از انتقال بیش از ۲۳۰ میلیارد مترمکعب گاز از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.

بهره‌برداری و کلنگ‌زنی ۸ پروژه گازرسانی در سیستان و بلوچستان

آریا جوان - مدیرعامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان اعلام کرد که همزمان با دهه فجر امسال، چهار پروژه گازرسانی در این استان به بهره‌برداری می‌رسد و عملیات اجرایی چهار پروژه دیگر نیز آغاز می‌شود.

خبر اختلاف مجلس و دولت بی‌اساس است

آریا جوان - معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری گفت: امروز خبری در برخی روزنامه‌ها درباره اختلاف مجلس و دولت و طرح پرسش از رئیس‌جمهوری منتشر شده که هیچ مبنا و اساسی ندارد و باعث شگفتی است.

امضای ۴ توافق‌نامه در زمینه ساخت بار اول در پالایشگاه گاز سرخون و قشم

آریا جوان - سرپرست شرکت پالایش گاز سرخون و قشم از امضای چهار توافق‌نامه همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان در زمینه ساخت بار اول اقلام راهبردی در حوزه تعمیرات ابزار دقیق و برق خبر داد.

لزوم توجه مسئولان حوزه‌های مختلف از جمله نفت به افزایش سرمایه‌گذاری و ارتقای بهره‌وری

آریا جوان - رئیس‌جمهوری از مسئولان حوزه‌های مختلف همچون نفت، صنعت، معدن و کشاورزی خواست با کار و تلاش شبانه‌روزی برای افزایش سرمایه‌گذاری و ارتقای بهره‌وری تلاش کنند.

ساير مطالب

جشن پدران آسمانی با حضور فرزندان شهدا در قم

هفدهمین آیین ملی عطرافشانی و گلباران مزار شهدای ادیان توحیدی برگزار شد

«مهمانی لاله‌ها» در گلزار شهدای وادی رحمت تبریز

مراسم میهمانی لاله‌ها در اصفهان

آیین معنوی میهمانی لاله‌ها در اردبیل

آیین عطرافشانی گلزار مطهر شهدا در لرستان

برگزاری مراسم میهمانی لاله‌ها در حرم مطهر شاهچراغ(ع)

برگزاری آیین میهمانی لاله‌ها در قزوین

آیین مهمانی لاله‌ها در شهرستان بندرعباس

سفر معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان خراسان جنوبی

شورای هم‌اندیشی و اطلاع رسانی بنیاد/فعالیت‌ در حوزه ایثار و شهادت باید دقیق، درست و اثرگذار باشد

مراسم میهمانی لاله‌ها در گلزار مطهر شهدای بهشت زهرا (س) برگزار شد

حضور رهبر معظم انقلاب در مرقد مطهر امام راحل و گلزار شهدای بهشت زهرا(س)

آئین میهمانی لاله‌ها و عطرافشانی گلزارهای مطهر شهدای سراسر کشور برگزار شد/ ملت ایران همچنان آماده ایثار و دفاع از انقلاب اسلامی است

بازدید قاضی‌زاده هاشمی از مجموعه ورزشی مجتمع نشاط ولیعصر (عج)/تلاش برای تکمیل مجتمع‌های ایثار در سراسر کشور/برنامه‌ریزی برای ساخت دو مجتمع جدید فرهنگی، ورزشی ایثار در تهران

نشست قاضی‌زاده هاشمی با نخبگان شاهد و ایثارگر خراسان جنوبی/ ایثارگران صدیق‌ترین و بهترین مشاوران برای همه دستگاه‌های کشور هستند/ ایثارگران برای مقابله با دشمن در جنگ اقتصادی، علمی و فرهنگی میدان‌داری کنند

آیین میهمانی لاله‌ها در بهشت زهرای تهران

پدران آسمانی، پاسدار آرمان‌ها و ارزش‌های والای الهی

مراسم میهمانی لاله‌ها در بهشت زهرای تهران

شورای هم‌اندیشی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران در مشهد مقدس

دیدار معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده شهید شهرام کاوه در شیراز

دیدار اصحاب رسانه و خبرنگاران حوزه ایثار و شهادت با خانواده‌های معظم شهدا در مشهد مقدس

دیدار اصحاب رسانه و خبرنگاران حوزه ایثار و شهات با خانواده‌های معظم شهدا در مشهد مقدس

مراسم تقدیر از خادمان اقامه نماز بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

دیدار مدیرکل بنیاد فارس با جانباز گرانقدر 70 درصد «محمد محمودی»

دیدار استاندار و مدیرکل بنیاد خوزستان با خانواده‌های معظم شهدا

پروژه 1156 واحدی مسکن ایثارگران در استان البرز تا سه سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

دیدار استاندار و مدیرکل بنیاد مرکزی با خانواده شهید آتش‌نشان «رضا نظری»

حل مشکلات جامعه ایثارگری سرلوحه کار بنیاد است

عامل ماندگاری انقلاب اسلامی ترویج ایثار و شهادت در جامعه است

حکم قانونی تبدیل وضعیت ایثارگران سال آینده هم نفوذ اجرایی دارد

دیدار استاندار سمنان با خانواده معزز شهیدان «قدس» و «خابوری»

مادر شهیدان معزز «مظاهری» آسمانی شد

سومین وبینار توجیهی روسای ادارات آموزش استان‌ها برگزار شد

افتتاح خانه‌ خلاق شاهد و ایثارگر در مجتمع ایثار لرستان

پدر شهیدان گرانقدر «اسدالله وشعالی» به لقاءالله پیوست

بازدید میدانی مدیرعامل شرکت متد از مراکز درمانی /ضرورت افزایش کیفیت خدمات درمانی

گزارش تصویری/حضور رهبر معظم انقلاب در مرقد مطهر امام خمینی(ره) و گلزار شهدای بهشت زهرای تهران

تشریح دلایل عدم اجرای قوانین حوزه ایثارگران/ جزئیات بودجه خدمات رسانی به ایثارگران در سال 1402

شورای هم‌اندیشی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران

بازدید میدانی مدیرکل بنیاد آذربایجان غربی از مناطق زلزله‌زده خوی

دیدار مسئولین دستگاه‌های اجرایی استان البرز با 3 هزار نفر از ایثارگران

شورای هم‌اندیشی و اطلاع رسانی بنیاد/فعالیت‌ در حوزه ایثار و شهادت باید دقیق، درست و اثرگذار باشد

افتتاح مرکز دندانپزشکی مجتمع فرهنگی، ورزشی نشاط ولیعصر (عج)

دیدار مدیرکل بنیاد زنجان با مادر شهید والامقام «منتخبی» و جانباز گرانقدر «سراجی»

استاندار و مدیرکل بنیاد مازندران با خانواده سردار شهید «صمصام طور» دیدار کردند

سعادت انسان در گرو حرکت در امتداد مسیر نورانی شهدا است

فرزندان شهدا تاثیرگذار عرصه فرهنگ مجاهدت در جامعه هستند

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد استان گیلان با ایثارگران

تشییع پیکر مطهر شهید «محمود هوشمند خلاری» در شیراز

والدین معظم شهدا، اسوه‌های اصلی صبر و استقامت هستند

مسابقه کتابخوانی «بصیرت» به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار می‌شود

بازدید قاضی‌زاده هاشمی از مجموعه ورزشی مجتمع نشاط ولیعصر (عج)/تلاش برای تکمیل مجتمع‌های ایثار در سراسر کشور/برنامه‌ریزی برای ساخت دو مجتمع جدید فرهنگی، ورزشی ایثار در تهران

حضور رهبر معظم انقلاب در مرقد مطهر امام راحل و گلزار شهدای بهشت زهرا(س)

دیدار مدیرکل بنیاد فارس با ایثارگران شهرستان مرودشت

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد خوزستان با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران

مادر شهیدان گرانقدر «مومنی» آسمانی شد

خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تندیسی از صبر و مقاومت و وارستگی هستند

خادمی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران افتخاری بزرگ است

نشست قاضی‌زاده هاشمی با نخبگان شاهد و ایثارگر همدان/ نخبگان ایثارگر برای ایجاد اشتغال وارد میدان شوند/ رویکرد جدید بنیاد مطالبه‌گری و پیگیری ارائه خدمات به ایثارگران است

افتتاح مرکز دندانپزشکی مجتمع فرهنگی، ورزشی نشاط ولیعصر (عج)/افزایش میانگین سنی باعث تشدید مشکلات ایثارگران شده است/ طبقه‌بندی نیازهای گروه‌های مختلف ایثارگری ضرورت دارد

مادر شهیدان «مومنی» آسمانی شد

نشست کمیسیون فرهنگی مجلس با حضور قاضی‌زاده هاشمی/ حمایت مجلس از برنامه‌های بنیاد برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

بررسی وضعیت بودجه سلامت ایثارگران در مجلس/ضرورت احیای اعتبار ارزی لازم برای تأمین تجهیزات جانبازان

بازدید مدیرکل بنیاد استان مرکزی از پروژه 264 واحدی سفیر ایثارگران اراک

توجه به سیره عملی شهدا بصیرت‌افزا است

آذربایجان غربی قهرمان والیبال نشسته جانبازان کشور شد