آریا جوان

آخرين مطالب

گوناگون/ متولدین کدام ماه خجالتی ترن؟ خواندنی

گوناگون/ متولدین کدام ماه خجالتی ترن؟
  بزرگنمايي:

آریا جوان - نمناک / خجالتی بودن از خصوصیاتی است که در همه افراد وجود داد درحالی که شدت خجالت, بسته به ماه تولد افراد ,در برخی شدید تر و در افرادی دیگر کمتر دیده میشود.
مقایسه میزان خجالتی بودن متولدین ماههای مختلف
همه ما ویژگی های مثبت و منفی زیادی داریم که از دیگری متفاوت است اما باید سعی کنیم که ایرادات خود را بشناسیم و آن ها را برطرف کنیم. شاید بتوان گفت یکی از ویژگی های منفی که بیشتر از همه به خودمان آسیب می زند، خجالتی بودن بیش از حد است. در این قسمت به شما توضیح می دهیم که افراد چه ماهی بیش از بقیه خجالتی تر هستند.

آریا جوان


شهریور
شهریور ماهی ها خجالتی ترین افراد در بین 12 ماه دیگر هستند. این که بخواهند در بین دیگران شو اف کنند، هرگز در ذات آن ها نیست. معمولاً قبل از هر کاری دیالوگ ها و جملاتی را در ذهن خودشان می چینند و در مورد این که چگونه می توانند صحبت کنند، فکر می کنند اما شاید به خاطر خجالت نتوانند همه آن ها را عملی کنند. در واقعیت نشان می دهند که خجالتی نیستند اما در درون، زیاد خجالت می کشند. حتی از اینکه بخواهند در مورد خودشان صحبت کنند، هم خجالت می کشند و سعی می کنند در مرکز توجه قرار نگیرند.
مهر
مهر ماهی ها هم جزء افرادی هستند که خیلی دیر و تدریجی، یخشان آب می شود. آن ها معمولاً بیشتر شنونده هستند و تماشا می کنند تا این که بخواهند نظر دهند. در ذهن شان به دنبال هارمونی و تعادل می گردند و باید همه چیز را منظم کنند و در نتیجه اکثر اوقات در سکوت به سر می برند که علت آن، خجالت کشیدن شان است.
تیر
تیر ماهی ها معمولاً سعی می کنند خودشان را پنهان کنند که در معرض دید قرار نگیرند. افراد خجالتی هستند که کسی نمی تواند به آن ها کمک کند. تیر ماهی ها دیر و سخت اعتماد می کنند. آن ها ترس از این دارند که مورد خیانت قرار بگیرند و به همین دلیل اکثرا عقب نشینی می کنند تا با کسی صمیمیت زیادی برقرار نکنند.
اسفند
اسفند ماهی ها معمولاً هنگامی که با افراد ناشناس مواجه می شوند، خجالتی عمل می کنند و خیلی با آن ها راحت نیستند. البته که آنها هم این موضوع را پنهان می کنند اما از صحبت کردن با افراد جدید کمی خجالت می کشند. تنها جایی که در آن احساس راحتی امنیت و آرامش دارند، داخل ذهن شان است. در غیر این صورت در هر شرایطی ممکن است تا حدی خجالت را تجربه کنند.
دی
دی ماهی ها مشهور به این هستند که در کارشان سرسختی زیادی دارند اما شاید در لیست خجالتی ترین افراد قرار بگیرند و شما را متعجب کنند. دی ماهی ها معمولاً در مورد شغلی که دارند، نگران هستند. در مورد روابط هم کمی عقب نشینی می کنند و می ترسند که شکست بخورند. معمولاً در سکوت احساس راحتی بیشتری دارند و اگر در موضوعی تخصص نداشته باشند، در موردش صحبت نمی کنند زیرا می ترسند که اشتباه بگویند.
آبان
خجالت آبان ماهی ها کمی با دیگر ماه ها متفاوت است. در اکثر شرایط خجالت با آن ها همراه است اما خجالتی که کاملاً برای دیگران مشهود می شود و آن ها را در مرکز توجه قرار می دهد و باعث می شود که دیگران بخواهند به او کمک کنند. صحبت کردن در جمع دیگران و همکاری کردن با افراد جدید و ناشناس، دوست پیدا کردن در یک مکان جدید، کار هایی است که باعث ایجاد خجالت درونی در آن ها می شود.
اردیبهشت
اردیبهشتی ها کمی غیر اجتماعی هستند. آن ها دوست ندارند که از مکان امن و راحت خود جدا شوند. معمولاً درخواست کمک برای آن ها کار سختی است اما در عشق بی پروا هستند و هرگز خجالت نمی کشند. اگر بخواهند چیزی را مدیریت کنند، کمی برایشان سخت است. علت آن هم این است که دوست دارند در همان جایی که راحت هستند بمانند و وضعیت را تغییر ندهند . البته اردیبهشتی ها هنگامی که در بین خانواده و دوستان شان هستند، هرگز خجالت نمی کشند و احساس راحتی کامل دارند.
بهمن
بهمن ماهی ها در ملاقات اول کمی نامطمئن نسبت به خود به نظر می رسند، با ادب هستند، مواظب رفتار و حرف هایشان می باشند اما به فضای شخصی دیگران احترام می گذارند و این توقع را از طرف مقابل هم دارند. حد و مرز هایی برای خودشان تعیین می کنند که شاید از چشم دیگران با خجالت اشتباه گرفته شود. آن ها معمولاً در شرایط خاصی خجالت می کشند که خیلی هم اتفاق نمی افتد.
آذر
آذر ماهی ها خیلی راحت به همه چیز عادت می کنند. ممکن است شرایط زندگی که برای آن ها بسیار سخت شده، در عرض چند روز برای شان راحت شود. آنها خودشان را با چیز های مختلف سازگار می کنند. زمانی که خجالت می کشند با خودشان صحبت می کنند و قانع می شوند که خجالت را کنار بگذارند. در نتیجه می توان گفت که نسبتاً در بعضی از شرایط خجالتی هستند اما می توانند خیلی راحت با این موضوع کنار بیایند و خودشان را تغییر دهند و در کل؛ اکثر اوقات خبری از خجالت در آن ها نیست زیرا روی خودشان کنترل دارند.

آریا جوان


خرداد
خجالت در خرداد ماهی ها وجود ندارد. آن ها خیلی اجتماعی هستند. مدام با افراد جدید آشنا می شوند و خیلی انعطاف پذیر و با اعتماد به نفس می باشند. هرگز احساس منفی در آن ها راه پیدا نمی کند .
خرداد ماهی ها زمانی که نخواهند کاری را انجام دهند، از نه گفتن خجالت نمی کشند و این یک ویژگی بسیار خوب در آن ها است.
فروردین
فروردین ماهی ها بر این عقیده هستند که هیچ دلیلی برای خجالت وجود ندارد. آن ها اعتماد به نفس کافی دارند و به خودشان مطمئن هستند. از چیزی نمی ترسند و راحت با بقیه افراد ارتباط برقرار می کنند. در جمع شلوغ دیگران و افراد ناشناس راحت صحبت می کنند و شبیه به یک نگین می درخشند اما زمانی که عاشق می شوند، همه چیز تغییر می کند و شاید در عشق کمی خجالتی رفتار کنند . البته فقط هنگام شروع این گونه هستند و اگر کمی طرف مقابل را بشناسند، خجالت شان هم برطرف می شود.
مرداد
مرداد ماهی ها از آنجا که دوست دارند همیشه مدیریت کنند و شبیه به یک پادشاه باشند ؛ در نتیجه خجالت برای آن ها چیزی عجیب و غریب است. افراد مصممی هستند و هرگز از چیزی خجالت نمی کشند. عاشق این هستند که در مرکز توجه قرار بگیرند و همه را سوپرایز کنند. هرگز نسبت به توانایی ها، رفتار و اقدامات شان خجالت نمی کشند و خودشان را همان گونه که هستند؛ قبول دارند و حتی اگر آن ها را مسخره هم کنید، خجالت نمی کشند، بلکه عصبانی می شوند و عکس العمل نشان خواهند داد.

لینک کوتاه:
https://www.aryajavan.ir/Fa/News/767013/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

دوربین مخفی که اشک شما را در می آورد؛ غافلگیری سربازها با دیدن مادر در پادگان!

نجات معجزه‌آسای سرنشینان خودرو در تصادف وحشتناک!

لحظه جدال بوفالو با ببر

تعویق یک روزه بازگشت کپسول "اسپیس‌ایکس" به زمین

نجات دنیا باز هم به تعویق افتاد!

کلاهبردار از لو رفتن حقیقت میترسه!

واکنش محمد مسلمی به اظهارات اخیر «مجید قناد» درباره اختلافاتشان

قسمت دوم فیلم پرفروش «خروس جنگی» ساخته می شود

زن بودن معجزه است؛ سکانس هایی زیبا از زنان سینمای ایران

رفیق واقعی زندگی «حمید گودرزی» کیست؟

بازی رضا رویگری در قسمت پایانی سریال «جزیره»

بین این همه مصیبت، یک تلفات آمار خوبیه!

چهره ها/ تبریک احساسی «احسان علیخانی» برای روز مادر

کرونا جدال تیم‌های هم‌گروه ایران را لغو کرد

ناپولی با بردی قاطع به رده دوم رسید

سردار به دنبال شکستن رکورد علی دایی

لیگ برتر/ شیمیدر بر نیروی‌زمینی غلبه کرد

عادت جدید پرسپولیس

خلاصه‌بازی کریستال‌پالاس 1 - لیورپول 3

لیست تیم ملی برای بازی با عراق و امارات اعلام شد

پایان خوش برای علی منصور

خلاصه‌بازی رئال‌مادرید 2 - الچه 2

سال‌هاست به حسین حسینی بی‌مهری می‌شود!

گل سوم بایرن‌مونیخ به هرتابرلین

لوشامپیونه/ سبقت مون‌پولیه از موناکو

چلسی فاتح دربی لندن/ شاگردان کونته در استمفوردبریج زمین‌گیر شدند

قطعی؛ اریکسن همبازی ستاره ایرانی می‌شود

اولین گمانه‌زنی درباره مصدومیت کریم بنزما

آینده درخشانی در انتظار تیم ماست

طالب ریکانی: خودتان را در برد سهیم نکنید!

واکنش آنچلوتی به توقف رئال‌مادرید

تکلیف حضور تماشاگران در بازی ایران و عراق روشن شد

دیزاین ساده و زیبا برای جشن روز مادر

اولین و آخرین هدیه روز زن که شهید هسته‌ای به همسرش داد

ایده جذاب درست کردن ریسه و دستبند گل

بیگدلی: راهی غیر از توافق موقت نیست

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار بازداشت شد

روزهای پر تردد مقام‌های ایران و جمهوری‌ آذربایجان

نقویان: فقر، تبعیض و اختلاس شایسته این ملت نیست

تفاوت جمیله علم‌الهدی و میشل اوباما در الگوشدن برای دختران

اولیانوف: در تلاش هستیم تا آینده اجرای برجام را تضمین کنیم

آخرین تحولات مذاکرات وین؛ دیدار اولیانوف با باقری

ماجرای 4 تضمین سیاسی، حقوقی، تجاری و اتمی درخواستی ایران در مذاکرات احیای برجام

چرا نقشه‌ جهانی که می‌شناسیم، اشتباه است؟

راهنمای رصد آسمان شب، بهمن 1400

برخی از مشخصات گوشی‌های بعدی شیائومی برای سال 2022 فاش شد

تلاش جنرال موتورز برای ساخت ژنراتورهای پیل سوختی هیدروژنی

ادغام فناوری لایدار شرکت لومینار با خودروهای آینده مرسدس

نسخه ویژه Moto Edge X30 از دوربین زیرنمایشگر استفاده می‌کند

پژوهشگران سن قدیمی‌ترین جمجمه انسان را 233 هزار سال تعیین کردند